„Nemůžeme se před migranty skrývat za zdmi a ostnatými dráty,“ prohlásil Bergoglio

„Nemůžeme se před migranty skrývat za zdmi a ostnatými dráty,“ prohlásil Bergoglio

Dnes opět promluvil jeden z čelních islamizátorů Evropy, vyslaný na svůj post globalisty právě proto, aby prosazoval jejich agendu. Dnes nešlo v rámci jeho proslovu o jediný apel, nezapomněl také upozornit na nutnost boje proti globálnímu oteplování a očkování všeho, co se hýbe…

Papež František se v pondělí ostře ohradil proti „dehumanizaci migrantů“ a vyzval ke sdílené odpovědnosti evropských národů za přijímání migrantů.

„Tváří v tvář rostoucím migračním pohybům nemůžeme být lhostejní nebo se schovávat za zdi a ostnaté dráty pod záminkou obrany bezpečnosti nebo stylu života,“ řekl papež členům diplomatického sboru akreditovaného u Svatého stolce v pondělním výročním projevu.

„Děkuji všem jednotlivcům a vládám, kteří pracují na tom, aby zajistili, že migranti budou vítáni a chráněni,“ uvedl papež, „a aby je podpořili v integraci v zemích, které je přijaly.“

„Jsem si vědom obtíží, s nimiž se některé státy setkávají tváří v tvář velkému přílivu lidí,“ řekl. „Nikdo nemůže být požádán, aby udělal to, co je pro něj nemožné, přesto je jasný rozdíl mezi přijetím, i když omezeným způsobem, a úplným odmítnutím.“

Stejně jako při jiných příležitostech Bergoglio trval na tom, že za přijímání  je zodpovědný každý a žádná země by se tomu neměla vyhýbat.

„Je třeba překonat lhostejnost a odmítnout myšlenku, že migranti jsou problémem pro ostatní,“ prohlásil.

„Výsledky tohoto přístupu jsou zřejmé v dehumanizaci  migrantů soustředěných v hotspotech, kde skončí jako snadná kořist organizovaného zločinu a obchodníků s lidmi nebo se zapojí do zoufalých pokusů o útěk, které někdy končí smrtí,“ řekl.

„Bohužel musíme také poznamenat, že migranti jsou sami často proměňováni ve zbraň politického vydírání, stávají se jakýmsi ‚vyjednávacím trumfem‘, který je zbavuje jejich důstojnosti,“ dodal.

Mimo apelu na to, aby se Evropa ještě víc islamizovala a urychlila výměnu obyvatel, se zmínil také o nutnosti boje proti změnám klimatu.

Ve svém projevu papež naznačil, že opatření přijatá v boji proti změně klimatu na nedávné konferenci OSN o změně klimatu COP26 v Glasgow jsou nedostatečná a vyžadují posílení.

„Na nedávném COP26 v Glasgow bylo učiněno několik kroků správným směrem, i když byly poměrně slabé ve světle závažnosti problému, kterému je třeba čelit,“ uvedl papež.

A nakonec samozřejmě nezapomněl hit dnešní doby – očkování.

Je důležité pokračovat v úsilí o co největší imunizaci obecné populace,“ prohlásil, „což vyžaduje rozmanitý závazek na osobní, politické a mezinárodní úrovni“.

Tolik tedy papežova agenda, v níž snad zapomněl jen apelovat na co nejrychlejší schválení manželství pro všechny a uznání všech 112 pohlaví. Jinak je to jako z  „učebnice správného globalisty.“…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

One thought on “„Nemůžeme se před migranty skrývat za zdmi a ostnatými dráty,“ prohlásil Bergoglio

  1. Za dobrú správu možno považovať fakt,že jeden z najfanatickejších bruselofašistických zločincov a predseda Európskeho parlamentu, čiže tiež popredný pohlavár globalistickej mafie /a tuhý fajčiar/ David Sassoli konečne chcípol…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout