Mohamed dva týdny po příchodu do  Švédska vraždil, nyní žádá zproštění viny

Mohamed dva týdny po příchodu do Švédska vraždil, nyní žádá zproštění viny

Stále více invazistů se spoléhá na to, že budou po spáchání násilných trestných činů osvobozeni, neboť velmi dobře ví, že mnoho jejich souvěrců již skutečně osvobozeno od zodpovědnosti za trestné činy bylo. Jsou zpravidla seznáni psychicky nemocnými či za čin nezodpovědnými z jakýchkoli jiných důvodů (například požití drog, alkoholu nebo neznalost zákonů evropských zemí). Na podobný verdikt se spoléhá i Mohamed, který páchal trestnou činnost v Anglii, Nizozemsku a posléze i ve Švédsku…

Mohamed Abdurahman, 23 let, unikl před 10letým trestem odnětí svobody za to, že ve Velké Británii a Nizozemsku spáchal loupež a únos. Pouhých 14 dní poté, co nelegálně přijel do Švédska, zavraždil v Eksjö na Smålandu 56letého muže. Mohamed řekl, že by měl být zproštěn odpovědnosti za zločin, protože měl problémy s příčetností.

17. dubna loňského roku byl 56letý muž zavražděn ve svém domě, kam pachatel vnikl. Byl nucen snášet kopy, údery a bodání nožem. Podle soudu bylo zjištěno, že oběť zažila silnou bolest a silnou úzkost ze smrti.

Po vraždě se vrah v bytě oběti vysprchoval, protože se zpotil a zašpinil od krve tím, jak 56letého muže ubil k smrti. Poté ukradl auto oběti a opustil místo činu. Mohamed však nemá žádné řidičské zkušenosti, takže krátce po odjezdu ukradené auto u kruhového objezdu naboural.

Na místo nehody byla přivolána policie, která zjistila, že vozidlo není Mohamedovo. Když majitel nebyl nalezen telefonicky, byla do jeho domu vyslána policejní hlídka, která našla 56letého muže zavražděného. Mohamed byl zatčen a obviněn z vraždy. Poté byl odsouzen k doživotnímu vězení a deportaci.

Vyšetřování odhalilo, že Mohamed Abdurahman byl na útěku před 10letým trestem odnětí svobody v zahraničí za tři loupeže a jeden únos. Svůj první trest si odpykal v Anglii a poté se přestěhoval do Nizozemska, kde má občanství.

Mohamedovi se nějak podařilo uprchnout a pak nelegálně vstoupit do Švédska. Nebyl tam déle než 14 dní, když spáchal brutální vraždu.

Abdurahman chce být nyní zproštěn odpovědnosti. Připustil, že způsobil mužovu smrt, ale dnes tvrdí, že to byla sebeobrana. Mohamedovi pomohl jeho právník při odvolání a jako důvod uvádí:

„Mohamed, který použil pro svoji obranu nadměrné síly, byl nepříčetný. Měl by být proto zproštěn odpovědnosti s ohledem na pravidla týkající se nouzové obrany“.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 10 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Mohamed dva týdny po příchodu do Švédska vraždil, nyní žádá zproštění viny

  1. Prví chyba, že chlapík byl vpuštěn do EU, druhá chyba, že dostal vůbec občanství země EU, další chyba, že po trestu nebyl deportován, a ta největší chyba, že voliči volí multukulti pro is lamskou levici. Uvidíme, jak se soudce na rozsudek vyspí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout