Bill Gates kupuje krachující luxusní hotel v italských Benátkách

Bill Gates kupuje krachující luxusní hotel v italských Benátkách

Nikdo by neměl nic vlastnit a vše by se mělo sdílet. To je jedno ze stěžejních hesel WEF – Světového ekonomického fóra. To, že by nikdo neměl nic vlastnit, se samozřejmě vztahuje jen na ty „dole“.  Tedy na ty, které globalisté považují za bezvýznamný plebs.

Pokud sledujete, co se poslední roky děje, tak vše prakticky směřuje k postupné likvidaci soukromého vlastnictví drtivé většiny lidí. Ať už jde o astronomické zdražování, které má vést k masivnímu zadlužení, potažmo pak k tomu, aby lidé o svůj majetek přišli nebo o záměrné krachy drobných podnikatelů.

To, že už skoro dva roky dochází k záměrné likvidaci drobného podnikání – zejména v oblasti služeb – snad vnímá každý. Obzvlášť pak v oblasti turistického ruchu zaznamenávají po celé Evropě rekordní počty bankrotů. Zejména v jihoevropských zemích pak některé majitele hotelů, penzionů a apartmánových domů „zachraňuje“ jejich přeměna na azylová centra. Zde jistě nejde o náhodu, ale o předem promyšlený plán…

Luxusnější objekty v turisticky atraktivních lokalitách na tom ovšem mnohdy také nejsou ekonomicky nejlépe, jenže ty se již na azylová centra nehodí, přece jen by daňové poplatníky přišly příliš draho a azylové centrum v turisticky atraktivní lokalitě není zrovna to, po čem města touží, podobné objekty bývají spíš na periferiích.

Luxusní hotely směřující k bankrotu jsou proto jejich majitelé nuceni prodat. A kdopak si asi může dovolit koupit luxusní hotel přímo v centru Benátek? Samozřejmě ne jen tak někdo. A nezapomeňte, že všichni miliardáři poslední dva roky nesmírně zbohatli, zatímco většina lidí na světě spíš chudne. Jedním z těch, kdo vydělali zdaleka nejvíc, je i Bill Gates. A právě on nyní kupuje  luxusní hotel v centru Benátek. Hotel by měl patřit ke Gatesově řetězci hotelů Four Seasons.

Je velmi pravděpodobné, že Gatesův řetězec časem „spolkne“ ty nejluxusnější hotely po celém světě. A tím lehce odstraní jakoukoli srovnatelnou konkurenci. Takové to bude ve všech oborech podnikání – například větší obchodní řetězce „spolknou“ kompletní maloobchod, stejné to bude s restauracemi nebo cestovkami.  A nebude se to samozřejmě týkat jen segmentu turismu a služeb, podobná globalizace se nevyhne téměř žádnému oboru podnikání.

Novým Gatesovým „úlovkem“ je tedy luxusní benátský hotel Danieli, který můžete vidět jak v titulku, tak na obrázcích níže. Nepochybuji, že se jednalo o výhodnou koupi hotelu, který doplatil na lockdowny a útlum cestovního ruchu….

A-HOTEL.com - Hotel Danieli, a Luxury Collection Hotel, Venice, Hotel,  Benátky, Itálie - ceny, recenze, rezervace ubytování, kontakt
hotel Danieli
Hotel Danieli, a Luxury Collection Hotel, Venice, Benátky, VE, Itálie –  Porovnejte nabídky
Danieli interier

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 4.6]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout