Každý šestý Němec vážně uvažuje o emigraci

Každý šestý Němec vážně uvažuje o emigraci

Emigrace původních obyvatel je jedním ze zásadních faktorů, které velmi výrazně urychlí islamizaci evropských zemí. Situace je totiž taková, že zatímco muslimové do evropských zemí migrují a vydatně se tam množí, přičemž za již usazenými jedinci přijíždí i jejich široké příbuzenstvo, původní obyvatelstvo vymírá, neboť Evropanů se rodí stále méně. Navíc, řada mladých Evropanek si najde partnera mezi „Novoevropany“, což znamená, že konvertují a jejich děti jsou již automaticky muslimy.

Islamizaci však v neposlední řadě urychlí i emigrace původních obyvatel do méně islamizovaných zemí. Je velmi dobře známé, že například ze Švédska emigruje stále více původních obyvatel a zdá se, že se to zdaleka netýká jen Švédska. Jak nyní zjistil průzkum, také mnoho Němců uvažuje o tom, že svoji rodnou zemi opustí. Jedná se podle všeho zejména o ty jedince, kteří už pochopili, že Německo již nezadržitelně směřuje k chalífátu…

Stane se Německo multikulturní zemí? Podle průzkumu institutu pro výzkum veřejného mínění INSA má 16 procent lidí v Německu vážné plány emigrovat. Dotazovali se 2146 reprezentativně vybraných lidí po celém Německu. Pouze dvě třetiny (66 procent dotázaných) uvedly, že vážně neplánují emigrovat.

Zajímavé je i členění výsledků průzkumu podle pohlaví. Muži častěji než ženy uváděli, že vážně uvažují o emigraci.

Voliči AfD mají ze všech voličských skupin jednoznačně nejčastěji vážné plány na emigraci z Německa. Takové myšlenky má 38 procent z nich. Podíl voličů, kteří chtějí emigrovat, je nejnižší u voličů SPD (sociální demokracie) a Zelených (po jedenácti procentech).

Zdroje ovšem neuvádí, zda mezi dotazovanými „Němci“ nebyli například Turci, kteří jsou v zemi třeba 2.-3. generaci. Ti jsou zároveň téměř výhradně voliči socanů a Zelených, takže by logicky spadali do této skupiny, která rozhodně nehodlá emigrovat.

AfD naopak volí téměř výhradně původní Němci, přičemž právě voliči této strany si nejlépe uvědomují směr, kterým se Německo (ale i zbytek Evropy) nezadržitelně řítí…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 5]

One thought on “Každý šestý Němec vážně uvažuje o emigraci

  1. V dnešnom globalizovanom svete je ťažké nájsť pre emigranta z islamizovaných európskych krajín primeranú krajinu na budúci život. Vyjadrím sa len k teritóriu Európy. EÚ z rôznych dôvodov vôbec neprichádza do úvahy, krajiny mimo nej sú viac alebo menej problematické, Rusko pod liberálnym,zradcom Putinom takisto možno vylúčiť, takže zostáva vlastne už len Bielorusko. Už teraz tam žije pomerne veľa cudzincov, zatiaľ hlavne športovcov, ale nepochybujem,že Lukašenko začne o pár rokov dávať azyl aj utečencom z Nemecka , Švédska, Anglicka.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout