Zakladatel Greenpeace říká, že žádná klimatická katastrofa nehrozí, jde jen o nastolení totalitní diktatury

Zakladatel Greenpeace říká, že žádná klimatická katastrofa nehrozí, jde jen o nastolení totalitní diktatury

Téma ochrany životního prostředí bylo již dávno zpolitizováno. Nyní má být údajné globální oteplování důvodem, proč se například v EU zavádí tzv. „zelený úděl“.  Propaganda hlásí, že je třeba omezit uhlíkovou stopu, přestat používat fosilní paliva  a  stále častěji se hovoří i o klimatických lockdownech. Omezovat se má samozřejmě jen „obyčejný plebs“, ti, kdo to vše řídí, si sami létají soukromými letadly. Ve jménu „boje proti CO2“ se bude méně vyrábět, vše se bude sdílet a nikdo nebude nic vlastnit.

Greenpeace je  zpolitizovaná organizace, která již dávno není o nějaké ochraně přírody, ale o ideologii. To je jedna z věcí, které se zakladateli organizace nelíbí stejně, jako se mu nelíbí, že byla ochrana přírody zneužita k ideologické propagandě a zavádění totalitní světovlády…

Patrick Moore vysvětlil, že použitím vědeckých slov jsou lidé přesvědčováni, že se rýsuje „klimatická katastrofa“.

Patrick Moore, který má doktorát z ekologie, byl vždy vášnivý ochránce životního prostředí. Jako spoluzakladatel Greenpeace byl úzce zapojen do mnoha jejich prvních úspěšných kampaní.

Moore je velmi kvalifikovaný k tomu, aby zjistil, kdy dochází k ideologickému únosu, jak to zažil ve své vlastní organizaci.

V exkluzivním rozhovoru pro RAIR Foundation USA Patrick Moore, autor knih Fake Invisible Catastrophes and Threats of Doom ( Falešné neviditelné katastrofy a hrozby zkázy) vysvětlil, že existuje stádní mentalita, která se rozvíjí globálně. „Použitím vědeckých slov“, vysvětlil Moore, „jsou lidé přesvědčováni, že se rýsuje klimatická katastrofa“.

„Totalita a diktatura teď číhají po celém světě… Nyní máme opravdu děsivou situaci, kdy zažíváme určitý druh stádní mentality, která není založena na rozumu nebo logice. Používají se slova vědy, aby přesvědčila lidi, že zažíváme klimatickou katastrofu nebo klimatickou nouzi nebo nějaký jiný jazyk typu apokalypsy. „

„Vykořisťování vědy pro totalitní cíle je součástí levicové ideologie, která má potřebu ovládat celý svět a všechny v něm. Naproti tomu lidé na pravici se zajímají o individuální svobodu,“ vysvětlil.

„Ale je zřejmé, že apokalyptické předpovědi nejsou pravdivé“, říká Moore. „Vše, co musíte udělat, je studovat historii počasí a historii zemského klimatu, abyste věděli, že to, co se dnes děje, není tak neobvyklé…“

Moore vysvětlil, že život na Zemi přetrvával po celou dobu její historie a navzdory alarmismu, klima planety Země se za posledních 50 až 100 let nijak významně nezměnilo.

Moore také poukázal na to, že stejně jako v případě tyranských koronavirových opatření, jsou to právě západní země, které jsou nejvíce zasažené falešnou agendou globálního oteplování.

Rozhovor v AJ:

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 4.9]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout