Ve Vídni dnes probíhá mega demonstrace, organizátoři počítají s účastí až půl milionu lidí (videa)

Ve Vídni dnes probíhá mega demonstrace, organizátoři počítají s účastí až půl milionu lidí (videa)

Stále více lidí v Rakousku odmítá očkovací povinnost, která by vedla k povinné aplikaci genové terapie několikrát ročně pro všechny občany od 14 let.  Organizátoři dnešní demonstrace již potvrdili, že se jim ozývá také spousta lidí, kteří již byli očkováni, ale nehodlají se po zbytek života stát jakýmsi „jehelníčkem“. Tedy stále více lidem dochází, že zde nikdy o žádné zdraví lidí nešlo a ani nejde.

Jde jen a pouze o zavedení totalitní společnosti, plně ovládané hrstkou lidí a jejich slouhy. Pro totální dohled poslouží obdoba sociálních kreditů – tzv. „covid pasy“, které budou jistě v budoucnu využívány k dalším účelům.

Nyní již mnozí z nás velmi dobře chápou, jak mohl Hitler ovlivnit tolik lidí, vždyť stejné masy „oblbli“ i jeho nástupci a to zejména díky spolupráci uplacených médií a rádoby odborníků, jejichž vzorem je zřejmě sám Mengele. A symbolicky právě v rodišti Hitlera je onen fašismus nejvíce patrný.

Na videích níže můžete sledovat různé části demonstrace, večer přidám i další aktuální videa, která budou k dispozici. Zda bude účast skutečně taková, v jakou organizátoři doufají, se uvidí, nicméně mainstream celkové počty jako obvykle značně „podsekne“….

Další přenos lze průběžně sledovat zde:

V aktualizaci budou následovat další videa…

Podle posledních informací mělo být ve Vídni na různých místech přes 100 tisíc lidí, asi 50 tisíc bylo například na  Heldenplatzu:

Na demonstraci se na mainstreamové prolhané novináře házely sněhové koule, lze tedy předpokládat, že bude zpráva o „koulovačce“ systémových novinářů i na našem mainstreamu dostatečně dramaticky vykreslena tak, aby to vypadalo přinejmenším tak, že demonstranti chtěli na chudáky novináře spáchat atentát….

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout