V islamizované švédské obci bude na Štědrý den probíhat venkovní muslimská modlitba

V islamizované švédské obci bude na Štědrý den probíhat venkovní muslimská modlitba

Venkovní modlitby i halekání muezzinů patří ke známkám islamizace daného území. Právě fakt, že dnes připadá Štědrý den na pátek, ještě více ukáže, jak daleko již islamizace zašla.

V obcích, kde mají povoleno halekání muezzinů, se dnes odpoledne ponese ono známé halekání, které oznamuje, že není jiného boha, než Alláha. Zároveň také oznamuje, že území je již islamizováno. Jen v německém Kolíně nad Rýnem tak uslyší místní provolávání k Alláhovi z desítek mešit, které již ve městě jsou.

Štědrému dni tak bude v Evropě na některých místech dominovat islám a to bez většího odporu místních. Nejinak tomu bude ve švédské obci Ronneby, kde již islamizace dostoupila tak daleko, že se místní muslimové rozhodli, že dnes uspořádají venkovní modlitbu v tamním parku.

Obyvatelé Ronneby opět uvidí park starověkých studní přeměněný na venkovní mešitu. Na Štědrý den se parkem rozezní muslimská modlitební euforie poté, co Islámské kulturní sdružení dostalo zelenou k pořádání hromadných modliteb. V parku bude venkovní mešita také na Silvestra.

Venkovní modlitby probíhají v parku už nějakou dobu. V minulosti se staly jakousi atrakcí, kterou však mnoho lidí kritizovalo. Starý park, kam chodí generace Švédů relaxovat, se proměnil v jakousi venkovní mešitu. Jak takové venkovní modlitby v parku v Ronneby vypadají se můžete podívat na videu níže. Video je z loňského léta:

 

Po kritice venkovní mešita v parku skončila a muslimům bylo nabídnuto, aby se místo toho modlili v místnosti v Bruketu. Ale prostory jsou přes Vánoce a Nový rok zavřené, což znamená, že Islámská kulturní asociace v Ronneby může být opět v parku studní. Dnes i na Silvestra tak místním „osvěží“ vánoční atmosféru pohled na modlící se muslimy. Na muslimy, kteří se modlí za to, aby byl z daného území islámský chalífát pod právem šaría.

Kritizovat tyto pouliční akce, které jsou symbolem převzetí území muslimy, však může přijít pěkně draho. 35letý Švéd byl letos v červnu odsouzen za trestný čin „podněcování proti etnickým skupinám“ k trestu zaplacení pokuty ve výši 22 000 SEK (v přepočtu 55 000 Kč). To poté, co výše uvedené video komentoval na sociálních sítích s poznámkou že zde, „šíří teroristé svůj jed“.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

2 thoughts on “V islamizované švédské obci bude na Štědrý den probíhat venkovní muslimská modlitba

  1. Keby bolo Slovensko normálnym štátom, Jozef Lenč by už dávno dostal doživotie /trest smrti zatiaľ nemáme/ za šírenie terorizmu medzi svojimi študentmi na trnavskej univerzite. A tiež v médiách, pre ktoré sa z času na čas vyjadruje ako „uctievaný“ politológ. Nezabúdajme,že mu vymyli mozog priamo v Saudskej Arábii.

  2. V Saudskej Arábii hrozí za vyslovenie slova Ježiš Kristus na verejnosti či vlastníctvo Biblie trest smrti. S tichým súhlasom USA a EÚ. O pár rokov aj v Kanade,Holandsku, Anglicku, Švédsku …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.