Španělsko: Údajně psychicky nemocný kosovský Albánec útočil před školou, bodl 7leté dítě do krku

Španělsko: Údajně psychicky nemocný kosovský Albánec útočil před školou, bodl 7leté dítě do krku

Islám by měl být zřejmě další registrovaná psychická nemoc. Tedy alespoň v zemích EU, kde je již celkem běžné, že muslim, který zaútočí na káfira, je seznán psychicky nemocným. V důsledku toho pak takový čin není zahrnut ve statistikách kriminality…

Národní policie ve středu zatkla muže, který bodl sedmiletého chlapce do krku před dveřmi soukromé školy Hasting School v madridské čtvrti Chamartín. 32letý Kosovan s bydlištěm ve Spojeném království, byl zatčen ve středu kolem 16:30 v centru Madridu.

Útočník dorazil do Španělska 2. prosince, osm dní před útokem. Vyšetřovatelé se domnívají, že si dítě vybral náhodně, protože trpí duševními problémy.

K útoku došlo 10. prosince, kdy děti ze třetí třídy základní školy dokončily hodinu tělesné výchovy a vracely se do školy po chodníku. Z neznámých důvodů muž napadl žáka, který byl poslední v řadě, a srazil ho k zemi. Poté, co ho bodl do krku, utekl z místa.

Zadržený byl převezen ve středu odpoledne do sídla národní policie, kde se policisté pokusili shromáždit jeho prohlášení o událostech, ale zjistili, že nebyl schopen svědčit kvůli duševním problémům, kterými trpí. Je obviněn z pokusu o vraždu.

Po tomto incidentu národní policie posílila dohled nad školou a škola pozastavila všechny venkovní aktivity, jako jsou exkurze a tělesná výchova, až do konce pololetí.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

One thought on “Španělsko: Údajně psychicky nemocný kosovský Albánec útočil před školou, bodl 7leté dítě do krku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout