Příliš mnoho znásilnění v italských vlacích chce radní řešit vagóny jen pro ženy

Příliš mnoho znásilnění v italských vlacích chce radní řešit vagóny jen pro ženy

Nebylo by lepším řešením vyhoštění všech obohacovačů a uzavření hranic? Případně by možná bylo vhodnější, kdyby se policisté místo kontroly zelených pasů věnovali kontrole bezpečnosti ve vlacích. Očividně totiž už dávno nejen italská policie zapomněla, že je zde především proto, aby chránila slušné lidi před kriminálníky a ne aby jen slušné lidi zbytečně buzerovala, zatímco přivandrovalí kriminálníci mají zelenou.

Oddělené vagóny, nápad jisté italské radní, není nic nového. V některých muslimských zemích již existují a zdá se, že tyto „šaría vlaky“ začínají být aktuální i v Itálii, kde se stávají mladé dívky oběťmi znásilnění ve vlacích až podezřele často…

Jak se Itálie afroislamizuje, ženy už nemohou chodit ven samy. A tak zde jsou návrhy, které by měly feministky vyděsit, návrhy, které již byly zveřejněny v evropských zemích, kde je islamizace ještě o něco víc vpředu, které napodobují to, co se děje v nezápadních zemích.

„Chceme vagón jen pro ženy.“ Návrh přišel od Grety Carly Achiniové, bývalé provinční radní a nyní delegátky Confesercenti Malnate, která se po znásilnění, ke kterému došlo ve Venegono Inferiore na železniční trati Varese-Milán, rozhodla mobilizovat a spustit petici na webových stránkách Change.org, která již zažívá dobrý úspěch: „Máme právo používat veřejnou dopravu kdykoli během dne beze strachu“,  říká Achiniová. V jiných zemích, v dopravních prostředcích, dokonce i místních, existují vozy věnované pouze ženským cestujícím. Například v Japonsku jsou vagóny pro ženy k dispozici po 22 hodině. Touto peticí žádáme Trenorda, aby na všech svých linkách věnoval jeden vagón ženám. Tímto způsobem můžete kdykoli bezpečně cestovat.“

Znásilňují invazisté? Aplikujme právo šaría, říká radní. Stručně řečeno, místo toho, aby se problém vyřešil a násilníci se eliminovali, je pro Italy uplatňována redukce svobody. To je ostatně jeden z důvodů, proč jsou muslimové přiváženi do Evropy.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

One thought on “Příliš mnoho znásilnění v italských vlacích chce radní řešit vagóny jen pro ženy

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.