Otřesné záběry z Německa a Itálie – absolutní neúcta systému vůči těm nejstarším (videa)

Otřesné záběry z Německa a Itálie – absolutní neúcta systému vůči těm nejstarším (videa)

Obě tyto země mají jedno společné – invazisty si hýčkají jako v bavlnce a policisté se snaží vyhýbat jakékoli konfrontaci s nimi. Na druhou stranu nemají problém napadat staré lidi jen proto, že nemají platný covid pas. A to třeba jen proto, že neví, jak si ho obstarat, pokud nemají chytrý mobil.

Dvě země, dva obdobné případy a ukázky neuvěřitelné neúcty k těm nejstarším. Odporní politici, odporná doba a stejně odporná policie, která nepracuje pro lidi, ale pro vládu. Jedno je odrazem druhého.

Nejprve se podíváme do Itálie, kde již bez covid pasu nesmíte ani využívat hromadnou dopravu. Devadesátiletou babičku vyvedli z autobusu a policajti jí vysvětlují, že bez vytištěného covid pasu autobusem jezdit nesmí. Denně je v Itálii takto vyhozeno z veřejné dopravy mnoho lidí, zejména starších:

I na dalším videu z Itálie je vidět z autobusu vyvedená seniorka:

 

A nyní se podívejme do Německa, kde už potřebujete tzv. „potvrzení 2G“ téměř všude. 81letá paní ovšem kýžený doklad neměla. A jak to dopadlo?

81letá babička byla kvůli covid pasu obklíčena DEVÍTI (!) policisty a následně odvedena pryč. Paní byla násilím vtažena do speciálně vyžádaného policejního auta. Skončila v ochranné vazbě, aby „neohrozila“ sebe nebo jiné lidi?

Pokud by takový obrázek existoval před tzv. „pandemií“ například z Ruska, křičeli by po sankcích stejní politici, kteří po celé EU nastolují diktaturu nejhroznějšího druhu.

Podívejte se na neuvěřitelné video ze současného Německa. Titíž policisté se běžně snaží dívat jinam, když páchají kriminalitu muslimské zločinné klany. Na ně si nedovolí. Musí honit babičky bez platného covid pasu:

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

One thought on “Otřesné záběry z Německa a Itálie – absolutní neúcta systému vůči těm nejstarším (videa)

  1. Gangsterskí raperi ako Ice-T, Public Enemy, Ice Cube, 2Pac pred necelými 30 rokmi ani netušili,že ich piesne typu „Cop Killer“ budú na území covidfašistického bruselského šialenstva /a nielen tam/ opäť aktuálne. Nie, túto hudbu som nikdy nepočúval, ale viem, čo sa v nich spievalo. Aj o ,mierne povedané, odpore voči policajnému teroru.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.