Muž, který zavraždil vlastní děti i sebe v obci nedaleko Hamburku, byl Albánec

Muž, který zavraždil vlastní děti i sebe v obci nedaleko Hamburku, byl Albánec

Jistě jste i vy narazili na mainstreamu na informaci o vraždě dvou chlapců, které zastřelil jejich vlastní otec, přičemž jejich matku – tedy svoji manželku – těžce zranil. Sebe nakonec také zastřelil.  Články, na které jsem na našem mainstreamu narazila, vyvolávaly dojem, že se jednalo o Němce, respektive typicky německou rodinu.

Co se ale přesně stalo a o koho se jednalo?

V pozdních večerních hodinách 26.12. tohoto roku byla těla obou dětí (11, 13) nalezena po několika výstřelech v obytné budově v Glinde ve Šlesvicku-Holštýnsku. Navzdory pokusům o resuscitaci zemřel v domě i 44letý otec dětí, který se sám po masakru postřelil. Matka, která byla odvezena do nemocnice kriticky zraněná, je stále v kómatu.

Obrázek upoutávky
Albánec Flamur R. se synem – oba jsou nyní mrtví

 

V tomto případě možná nebude daleko od pravdy i spekulace, že by se mohlo jednat o vraždu ze cti. Manžel byl totiž podle výpovědí sousedů  „prudší povahy“. A především, rodina pocházela z Albánie.  Nyní si možná říkáte, že evropský muslim není totéž jako muslim z Asie nebo Afriky. Ovšem i v tomto se mnoho lidí mýlí. Stačí připomenout například teroristu, který útočil vloni v listopadu ve Vídni – jednalo se o v Rakousku narozeného potomka makedonských muslimů.

Velmi radikální jsou i mnozí bosenští muslimové v Rakousku, o jejichž fanatismu a současné výstavbě největší rakouské mešity jste si zde již v několika článcích mohli přečíst. Je také známo, že v Bosně fungují už nějakou dobu výcvikové tábory ISIS, aniž by se jimi kdokoli zabýval. O Kosovu snad netřeba psát, také tam se islámský fanatismus nejednou projevil. Ostatně, také Albánec, který se pokusil vyvraždit u Hamburku svoji rodinu, mohl být z Kosova. Při velmi chabých informacích k případu je možné cokoli.

Vše je samozřejmě jen spekulace, mohlo jít i o jiný motiv. Případ je poněkud neobvyklý i tím, že muž nakonec spáchal sebevraždu, což je při typických vraždách ze cti, jaké známe zejména od Afghánců, Syřanů, Iráčanů či Severoafričanů, dost neobvyklý postup. Byl si však také jistě velmi dobře vědom, že by nejspíš do konce života hnil ve vězení, pokud by tedy neměl to štěstí, že by byl seznán psychicky nemocným. Pak by byla sebevražda logickým řešením jak se vyhnout vězení.

Šlo tedy o vraždu ze cti nebo ne? Pokud by se muž například dozvěděl, že od něj chce manželka odejít a vzít si i děti, pak by skutečně bylo vyvraždění rodiny jasným aktem vraždy ze cti. Ale co se týká motivu, zatím lze jen spekulovat, víc by zřejmě mohla objasnit jedině manželka v případě, že se dostane z kómatu a bude schopná vypovídat….

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

One thought on “Muž, který zavraždil vlastní děti i sebe v obci nedaleko Hamburku, byl Albánec

  1. Časy, keď držali Albáncov na uzde Hodža či Tito, sa bohužiaľ dávno minuli. Dnes nad týmto zločinným, mafiánskym, teroristickým etnikom drží ochrannú ruku takmer celá EÚ a samozrejme USA a NATO… Keby žila Matka Tereza, určite by podporovala myšlienku Veľkého Albánska.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout