Francie: Mladý muslim byl zbit pěti jeho souvěrci za to, že slavil Vánoce

Pro muslima je velkým hříchem už jen to, že někomu přeje „veselé Vánoce“, ovšem dovolit si Vánoce slavit je už přespříliš. Takový muslim je pak považován za odpadlíka a může dopadnout i mnohem hůř než ten, který oslavil vánoce ve Francii a ještě se s tím neprozřetelně pochlubil…

Ve Francii jistý mladý muslim slavil Vánoce a sdílel to na sociálních sítích. Po muslimské digitální vlně nenávisti ho navštívili jeho souvěrci a zmlátili ho.

V Belfortu ve východní Francii si muž z arabské přistěhovalecké rodiny myslel, že se přizpůsobuje kultuře své současné vlasti a snažil se v klidu oslavit křesťanské Vánoce. Muslimové spustili obrovský poprask poté, co muž sdílel obrázky z oslav na sociálních médiích. Byly tam výhružné komentáře jako „Ukážu ti, co je to skutečný Arab“…a mnoho dalších.

Ale nebyly to jen nenávistné komentáře na internetu. Krátce poté navštívilo muže doma pět muslimů, kteří ho zbili. Francouzi a politici jsou šokováni.

A šokováni budou Francouzi (a nejen oni) časem i z toho, až budou napadáni za oslavy Vánoc také nemuslimové. V islamizovaných zemích se totiž podobné oslavy budou moci pořádat jedině tajně a s obavou, aby oslavující neodhalila „mravnostní policie“…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout