Historie se opakuje – v Rakousku i Německu se opět posílá do plynu (obrázky)

Historie se opakuje – v Rakousku i Německu se opět posílá do plynu (obrázky)

V Německu i Rakousku se v mnoha ohledech vrací 30. léta a není to zdaleka jen tam. Podobně, jako tomu bylo v minulosti, také v současnosti si globální elity a jejich slouhové našli nepřátele, proti nimž je třeba štvát. Přesně podle hesla „rozděl a panuj“….

Jak daleko musí zajít nenávist a podněcování proti neočkovaným v Rakousku? Dokud nebude první, politicky motivovaný mrtvý? Naštěstí tam ještě nejsme, ale cesta ukazuje tímto směrem. Jinak lze jen stěží interpretovat nepochopitelně pobuřující pošpinění včetně výhrůžky smrtí na katedrále ve Feldkirchu ve Vorarlbersku.

Je až neuvěřitelné, jak je nyní v Rakousku agitováno proti neočkovaným lidem. Dokonce jim hrozí smrtí. Média o tom neústupně mlčí.

V souvislosti se zvěrstvy nacistické éry neznámá osoba (nebo několik osob) postříkala katedrálu ve Feldkrichu slovy „Neočkovaný do plynu“:

Co je tím myšleno, by mělo být každému jasné. Podobně ohavná výhrůžka smrtí byla nedávno nalezena na zdi v Německu (viz titulní obrázek).

Domácí média – jak německá, tak rakouská – dosud o skandálních incidentech vytrvale mlčela (představte si mediální zemětřesení, kdyby slovo „neočkovaní“ bylo nahrazeno jiným slovem). Důvod je jasný: incident nezapadá do vyprávění o „zlých neočkovaných“, kteří jsou „vinni za všechno“. Zejména proto, že rakouský ministr vnitra (a zřejmě i nový kancléř) ÖVP Karl Nehammer fanaticky sleduje jakékoli srovnání mezi zacházením s Židy v nacistické éře a nyní s neočkovanými.

Samozřejmě, pokud by místo slova „neočkovaní“ bylo „homosexuálové“, „černoši“, „muslimové“, „transsexuálové“ či třeba „Arabi“, nepsal by o tom jen mainstream v Rakousku a Německu, kde se nápisy objevily, ale po celém západním světě – velmi ráda by si na podobném nápisu „smlsla“ i naše média.  O těchto nápisech, které se objevily v rodišti i působišti Hitlera, se však bude v celém mainstreamu takticky mlčet…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 5]

One thought on “Historie se opakuje – v Rakousku i Německu se opět posílá do plynu (obrázky)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout