Erdoganovi stoupenci chtějí vybudovat kompletně muslimskou čtvrť v německém Wuppertalu

Erdoganovi stoupenci chtějí vybudovat kompletně muslimskou čtvrť v německém Wuppertalu

Erdogan dal nejednou najevo, že Evropu považuje za součást Osmanské říše. Ostatně, všechny největší evropské mešity – včetně té úplně největší v Kolíně nad Rýnem – postavilo Turecko a u jejich slavnostního otevření byl právě Erdogan. Turecko stojí i za výstavbou mega mešity ve Štrasburku, která bude ještě mnohem větší, než ta německá.

Němci dělají maximum pro to, aby byla jejich země součástí Osmanské říše už velmi brzy. Islamizace postupuje zdaleka nejrychleji v Německu, které už dohání o něco víc islamizované Švédsko, Rakousko, Belgii nebo Francii. To vše se děje za absolutní podpory Němců, kteří volí tak, aby islamizaci ještě víc urychlili.

Součástí islamizace každého území je i přebírání jednotlivých území, která se pak dále rozšiřují. Bude-li tedy v německém Wuppertalu jedna celá čtvrť 100% islámská, je jisté. že se časem islamizují i okolní čtvrti a postupně celé město…

Erdoganův loajální vykonavatel, sdružení Ditib, se chopil příležitosti a chce vybudovat zcela novou islámskou čtvrť ve čtvrti Elberfeld ve Wuppertalu.

Na 6 000 metrech čtverečních plánuje architekt Cengiz Müjde vše, po čem islamizační srdce touží: obchody s halal potravinami, mateřské školy, asistované bydlení a mešitu. Islámský ráj života a blahobytu má být vybudován ve čtvrti Elberfeld ve Wuppertalu. Je to proto, že Erdoganova předsunutá strana, turecko-islámská komunita Ditib, zde provozuje mešitu s různými přilehlými místnostmi po celá desetiletí.

Ale teď, když mají komunitu, která je úrodná a roste díky nekonečnému přílivu ze všech muslimských zemí světa, všechno se stává příliš malým. Nová velká mešita má být postavena naproti současné mešitě. Peníze na Alláhův chrám – kolem 30 milionů eur – mají být získány prostřednictvím darů a investorů. Přestože je po tomto místě velká poptávka, komunita již koupila všechny pozemky, které potřebuje, říká mluvčí Ditib Mustafa Temizer.

Stále však existuje jeden problém. Na místě je stále tzv. Antifa centrum, které využívá místní levicová scéna. O tom, že se se Antifáci s plánovanou demolicí jednoduše smíří, lze pochybovat. Dokonce i bez toho, aby byli vyhozeni, jsou levicoví extremističtí soudruzi všechno, jen ne dobře nakloněni Ditibu. Jak lze číst na Indymedia, domovském a soudním portálu levicového terorismu, Antifa vidí mešity sdružení Ditib „ne jako místa bohoslužeb nebo mešity, ale spíše jako místa pro fašistickou propagandu a tureckou nacionalistickou indoktrinaci“.

Ve zpovědním dopise k útoku na mešitu Ditib v Lipsku  extremistický portál uvádí: „Pokud si je člověk vědom všech zvěrstev, která se dějí z tureckého státu, pokud chápe, jak důležitou roli v tom hraje Německo a jak hluboce je DITIB propojen s německými úřady, pak na to musí být odpověď.“

Islámští funkcionáři se však takovými podřízenými otázkami nenechají rozptylovat. Marocká islámská komunita ve Wuppertalu také plánuje nové islámské centrum s mešitou na průmyslové zóně ve čtvrti Heckinghausen. Plány již byly předloženy stavebním úřadům. A tento stavební projekt je také podporován městem. Nové centrum s mešitou kurdského kulturního sdružení ve stejné čtvrti je již ve výstavbě a očekává se, že bude dokončeno příští rok.

Zdá se tedy, že nepůjde o jednu jedinou čtvrť, nakonec může dojít k tomu, že bude právě Wuppertal prvním kompletně islámským městem v Německu. Obzvlášť pak s novou německou vládou, která podporuje politiku otevřených hranic, což samozřejmě celý proces islamizace velmi výrazně urychlí…

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Erdoganovi stoupenci chtějí vybudovat kompletně muslimskou čtvrť v německém Wuppertalu

  1. Pre fašistických a iredentistických diktátorov Orbána, Morawieckeho, Janšu, Kurza je Erdogan niečo ako Boh. Aj Thaci. Pokiaľ ide o likvidáciu menšín /náboženských aj etnických/, snahu revidovať hranice, získať nikým a ničím neobmedzenú moc /so súhlasom EÚ/, dá sa označiť ako ich veľký vzor a nedotknuteľného spojenca. Samozrejme,že podporujú vstup Turecka aj Kosova do bruselského žalára národov Verím,že Soros a Brusel, prípadne aj CIA spomínaných diktátorov zbaví moci čím skôr a ich sen o novom rozdelení Európy sa nikdy nenaplní.

  2. Bývalý „slovenský“ prezident a košický primátor Rudolf Schuster /neodsunutý etnický Nemec, ktorého rodnou rečou je primitívny dialekt nemčiny / urobil práve z Wuppertalu družobné mesto Košíc . Dokonca presadil pomenovanie ulice po ňom. Začne toto Cigánmi preplnené mesto /pod zámienkou „multikultúrnych“ tradícií – do roku 1945 bolo z drvivej väčšiny maďarské/ kopírovať procesy z Wuppertalu?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.