Ve Vídni byla napadena 17letá dívka, jen díky vyrušení kolemjdoucími nebylo znásilnění dokonáno

Ve Vídni byla napadena 17letá dívka, jen díky vyrušení kolemjdoucími nebylo znásilnění dokonáno

Stále více žen se v multikulturně obohacovaných oblastech stává oběťmi obohacovačů. Drtivou většinu těchto případů se daří utajit, skutečně jen zlomek se dostane na veřejnost. V tomto případě bylo zřejmě štěstí, že násilníka vyrušilo hned několik svědků, kterým se ho navíc podařilo při útěku natočit.

Foto Vídeňská policie
útočník z Vídně stále nebyl dopaden

Vídeň  byla před pár dny dějištěm pokusu o znásilnění. Minulý pátek údajně neznámý muž přistoupil k sedmnáctileté dívce v časných ranních hodinách a odtáhl ji s sebou. V nedalekém parku ji svalil na zem, lehl si na ni a pokusil se ji znásilnit. Sedmnáctileté dívce se podařilo uprchnout, neboť kolemjdoucí jí přišli na pomoc.

Prchajícího pachatele pronásledoval kolemjdoucí a vyfotografoval ho. Vídeňská policie po pachateli stále pátrá. Obyvatelstvo je vyzváno, aby pomohlo zjistit jeho identitu…..

K sexuálnímu útoku ovšem ve stejný den nedošlo jen v Rakousku, ale také sousední Německo řeší případ napadení dvou nezletilých dívek, dokonce mladších 15 let, které byly sexuálně napadeny, ale naštěstí nedošlo ke znásilnění, neboť obtížné Syřany zpacifikovali další účastníci halloweenského večírku, kde se napadení odehrálo. Znásilnění se tak nakonec svrhlo ve hromadnou rvačku, jejímž důsledkem bylo několik zraněných. Zda šlo o zraněné na straně obohacovačů či těch, kdo bránili dívky, zdroje neuvádí….

Na halloweenském večírku v klubové restauraci v bavorském městě Bad Rodach napadli dva mladí Syřané dvě mladé dívky. Na večírku, kterého se účastnilo více než 60 mladých lidí,  sedmnáctiletý Syřan sexuálně napadl 14letou dívku, které také vulgárně nadával. Mladší Syřan (16) fyzicky napadl třináctiletou dívku a osahával ji v oblasti genitálií. Toto jednání mladých Syřanů nyní vedlo k obvinění ze sexuálního napadení. Šestnáctiletý Syřan je ve vazbě. Po těchto útocích  následovaly i fyzické konfrontace mezi dalšími hosty večírku a oběma Syřany. Vyzbrojeni baseballovými pálkami na sebe zaútočili. Bilance je prý osm zraněných mladíků….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout