Francie: Průvodčí byla ve vlaku napadena Afričanem, posléze zaútočil i na její tři kolegyně

Francie: Průvodčí byla ve vlaku napadena Afričanem, posléze zaútočil i na její tři kolegyně

Muslimové považují ženy za podřadné a jedním z hlavních důvodů, proč došlo k tomuto napadení, bylo podle všeho ani ne tak to, že africký vetřelec odmítal zaplatit za jízdenku, ale především to, že od něj platbu požadovala žena. Ponižujícím pak muselo být i to, když ho vzápětí pacifikovaly hned 4 ženy najednou…

Bylo kolem 7. hodiny ranní 26. října, když byl Afričan, který se vezl vlakem načerno, odhalen průvodčí. Ta byla velmi smířlivá a ani mu neuložila pokutu, ale požádala, aby alespoň zaplatil 2,10 eur, které stojí jízdenka. „Nemusím to dělat!“ zlobil se africký muslim, který byl vmžiku násilným a nešetřil urážkami. Ve stejnou dobu byly na místě i tři kolegyně průvodčí, která Afričana žádala o zakoupení jízdenky. Na videu zveřejněném cestujícím na Twitteru je dokonce vidět, jak obžalovaný popadl jednu ze čtyř přítomných průvodčích za hlavu a brutálně ji odstrčil.

Pachatel byl stále velmi rozzuřený. „Šukám tvou matku, špinavá děvko,“ zakřičel na jednu ze čtyř přítomných žen, které se ho snažily zpacifikovat a zadržet dokud nedorazí policie. „Radši půjdu do vězení, než abych vás respektoval,“ pronesl k ženám. Tři další zaměstnankyně tak byly terčem jeho dalších fyzických útoků a nadávek, jimiž je častoval až do jeho zatčení policií. Podle mužské ochranky přítomné na místě, byl jedinec agresivní jen vůči  mladým menším ženám.

Přesně tak ukazuje svoji „odvahu“ zbabělec, shrnul jednání Afričana právník občanských stran. Čtyři oběti byly po napadení v pracovní neschopnosti v rozmezí od 2 do 7 dnů v důsledku násilí. Afričanovy útoky byly navíc natočené, takže důkazů jeho násilného řádění je dostatek.

Obžalovaný, který verdikt soudu přijal s pošetilým úsměvem, dostal 12měsíční podmíněný trest odnětí svobody a účast na kurzu občanství.

Mauritánie, odkud muž pochází, je v současné době v některých částech africkým ISIS vyhlášeným chalífátem, takřka 100% tamních obyvatel jsou muslimové.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 5]

One thought on “Francie: Průvodčí byla ve vlaku napadena Afričanem, posléze zaútočil i na její tři kolegyně

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.