Švýcarsko: Afghánec byl v nepřítomnosti odsouzen za znásilnění 12leté dívky a 13letého chlapce

Švýcarsko: Afghánec byl v nepřítomnosti odsouzen za znásilnění 12leté dívky a 13letého chlapce

Jde opět o případ, který ukazuje na zásadní pochybení evropské justice. A – jak je vidět – je úplně jedno, zda je daná země v EU nebo ne. V téměř celé Evropě se k muslimům a mimoevropským přistěhovalcům přistupuje mírněji, než k původním Evropanům. Afghánec totiž mohl uniknout jen proto, že soud po jeho zatčení zkonstatoval, že může až do rozsudku zůstat na svobodě, neboť nehrozí útěk ani opakování činu.  Na základě jakých indicií ovšem soud k podobnému závěru došel, je záhadou…

Afghánec by měl být ve vězení. Soud společnosti Brugg AG muže odsoudil za týrání dětí. Ale pedofilní Afghánec před vězením uniká.

Byl zařazen na mezinárodní seznam hledaných osob. Bez úspěchu. Stále po něm není ani stopa. Afghánec (32) by přesto měl jít do vězení za znásilňování dětí. Tento týden byl souzen u okresního soudu v Bruggách – v nepřítomnosti. Jeho obhájce vysvětlil, že se svým klientem nebyl v kontaktu rok.

Soud shledal 32letého muže vinným v nepřítomnosti z několika sexuálních útoků na děti, několika sexuálních útoků a vícenásobné pornografie. Trest: sedm let ve vězení. Kromě toho zákaz pobytu v zemi po dobu deseti let.

Muž údajně osahával 12letou dívku  na břiše a prsou, sundal jí kalhoty a vložil prst do vagíny. Údajně ji požádal, aby se dotkla jejího penisu, a strčil jí hlavu dolů, dívka pak byla nucena k orálnímu sexu.

Druhou obětí byl v té době syn partnerky obžalovaného. Podle obžaloby ho údajně v letech 2017 až 2019 několikrát análně znásilnil ve sprše nebo v posteli. Chlapci bylo v té době mezi 11 a 13 lety.

Soud oběma obětem přiznal odškodné. Pro dívku 21 000 švýcarských franků (22153 €), pro chlapce 26 000 franků (27427 €).

Není jasné, zda si Afghánec někdy odpyká svůj trest. Navzdory vážným obviněním nebyl muž zatčen. Vyšetřovací vazba v té době nebyla požadována. Obžaloba pak okolnosti vysvětlila tím, že nehrozí žádné opakování činu. V té době také bylo riziko útěku vyloučeno….

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Švýcarsko: Afghánec byl v nepřítomnosti odsouzen za znásilnění 12leté dívky a 13letého chlapce

  1. Uz nejaku dobu pocuvam o tom ze vo Svajciarsku uz maju tiez taketo problemy, takze nejde o novinku. Ako bolo pisane v clanku, EU, ne-EU, ide o geolokalitu. A i ked je Svajciarsko dobre situovane na ochranu proti invazii, to sa tyka iba vojenskej invazie, a proti kulturnej a demografickej invazii je rovnako bezbranne ako cely zvysok europy. Jedine co nas v strede a na vychode europy zatial ochranuje je slaby socialny system. Ale to nepotrva vecne a pride to aj sem. Respektive uz sem chodia, zatial sa vsak zda ze ti neandrtaleckejsi sa stale drzia v bohatych krajinach. Ale je to naozaj iba otazka casu. A ked vidime co sa ne-deje na zapade, tak ocakavat nejaku vzburu alebo odpor obyvatelstva nehrozi. Skratka nas krasne nahradia pretoze vdaka uzasnemu feminizmu maju biely najnizsiu proodnost zo vsetkych ras a aktivne vymierame. Lenze to nikhoo nezaujima pretoze je to problem na zajatra a dnes sa s tym predsa nemusime zaoberat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.