Švédka, která se stala obětí nejbrutálnějšího hromadného znásilnění, vypovídá

Švédka, která se stala obětí nejbrutálnějšího hromadného znásilnění, vypovídá

V minulosti jste si zde mohli  přečíst o nejhorším hromadném znásilnění, které v posledních desetiletích ve Švédsku řešili. Arabský gang unesl a velmi brutálně znásilnil mladou Švédku, která téměř vykrvácela.

Nedávno jsem se zde k případu vrátila v souvislosti s tím, že jeden ze členů gangu, který – podobně jako ostatní – dostal jen velmi směšný trest, byl nyní dokonce v mainstreamových médiích oslavován. Při chvále kriminálního muslimského gangstera coby rapového zpěváka, nebyla zmíněna jeho kriminální násilnická minulost, ale dokonce ani toto extrémně brutální znásilnění.

Nyní se ozvala mladá žena, oběť jejich zvrácených násilných choutek, aby se proti jednání švédských novin, velmi často oslavujících kriminální muslimy, ohradila.

V internetové zprávě o gangsterském rapperovi Mehdim „Dumlee“ Sachitovi z Death Squad Expressen zakryl, že byl odsouzen za možná nejzávažnější znásilnění gangů v moderní době. Nyní jsou noviny silně kritizovány obětí znásilnění.

„Byla jsem v šoku. Četla jsem rozhovor, ale nikde se nezmínili o tom, co mi udělal. Místo toho mluvil o životě, o němž si mnoho mladých kluků v některých oblastech myslí, že je v pohodě a záviděníhodný.“

To dnes řekla sedmadvacetiletá žena Aftonbladetu.

Žena, kterou se Aftonbladet rozhodl nazývat Jenny, uvádí, že její největší obavou poté, když viděla článek, bylo, že mladé dívky by si mohly myslet, že Mehdi Sachit je někdo, koho chtějí, aniž by pochopily, jaký je to zlý člověk.

Expressen a reportérka novin Nina Svanbergová byli ostře kritizováni za  zprávu o arabském násilníkovi Mehdi „Dumlee“ Sachitovi, která byla zveřejněna 29. října. Lichotivý článek se nijak nezmiňoval o znásilnění gangu. Místo toho reportérka uvedla, že Sachit byl odsouzen za násilné trestné činy a útoky, stejně jako drogové delikty.

Jenny se stala terčem násilí jedné noci v roce 2014, kdy byla unesena gangsterským rapperem Mehdi Sachitem a řadou dalších přistěhovalců v Järvafältetu ve Stockholmu. Roztrhali jí genitálie pistolí a nakonec ji odhodili silně krvácející a v hrozných bolestech.

Jenny dodnes trpí posttraumatickým stresovým syndromem a říká, že ve svých nejtemnějších okamžicích si téměř přeje, aby ji raději gang zabil. Vypráví, jak na ni jeden z násilníků v soudní síni křičel „děvko!“, když se chystala proti nim vypovídat. Dodnes neuplynul den, kdy by nemyslela na znásilnění.

Protože násilníci byli nebezpeční a zločinci, Jenny po incidentu změnila svou identitu a bydliště. Stále se neodváží ani říct své rodině, kde žije, ale setkává se s nimi pouze jednou ročně na „neutrálním místě“.

Paradoxně tak zatímco její tyrani jsou dávno na svobodě a dokonce i oslavováni (někteří dostali jen podmínku nebo veřejně prospěšné práce, takže ani ve vězení nebyli), ona se musí skrývat ve strachu, že si ji jednou gang najde.

Tento případ je další zcela názornou ukázkou, jak si postupně muslimové přebírají území – a to dokonce za pomoci domácích kolaborantů. Velmi směšné tresty za tak bestiální čin, zničený život oběti a nakonec oslava těch nejbrutálnějších násilníků, to je něco, co do normální a civilizované společnosti nepatří. Ovšem v islámu by bylo vše v pořádku, neboť dívka byla podřadná nemuslimka….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

One thought on “Švédka, která se stala obětí nejbrutálnějšího hromadného znásilnění, vypovídá

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout