Salvini, Orbán a další – jsou i tito politici pod vlivem globalistů?

Salvini, Orbán a další – jsou i tito politici pod vlivem globalistů?

Už v mnoha svých článcích jsem upozornila na to, že do vysoké evropské politiky se nemá šanci dostat nikdo, kdo není jedna ruka s globalisty. Dokonce i politici, kteří jsou zdánlivě „antisystémoví“ hrají mnohdy dvojakou hru.

V poslední době jsem například zaznamenala, že hodně lidí zklamala Orbánova „covidová“ politika a denně čtu i nářky italských voličů nad Salvinim, který drží u kormidla vítačskou vládu a podporuje tak rekordní invazi.

Většinu lidí některé kroky politiků překvapují, ovšem je to zřejmě proto, že jen málokdo má tu možnost sledovat politiku  v její plné šíři. Globalisté tak třeba – i v jejich vlastním zájmu – povolí v některých zemích politikům, které si oni sami vodí jako loutky, být poněkud rebelští. Je to zejména proto, že v případě, že je nějaký národ už svým založením takový, že by automaticky nevolil tzv. „probruselské liberály“, je třeba takovému národu nabídnout někoho, kdo pro ně bude přijatelnější. Eliminuje se tak možnost, že by byl zvolen někdo skutečně antisystémový.

Pro lepší pochopení začnu u nás, kde globalisté nasadili právě včas hnutí ANO, které je také nastrčené se záměrem vysátí protestních hlasů, ale jinak je tvrdě eurohujerské (viz zastoupení v Aspen institutu, politika v EU, Jourová apod.). Politika tohoto hnutí je flexibilní, založená na průzkumech veřejného mínění. Taková, aby nasála voliče, ale také uspokojila Brusel. U nás mělo (a dosud má) hnutí ANO za úkol zajistit, že zde nikdy nebude dominovat  nějaká silná protibruselská strana, která by mohla mít jakkoli určující slovo. ANO, už i podle hlasování v EU jedna z nejvíce eurohujerských stran, si tak paradoxně získalo i mnoho euroskeptických voličů. A podobné je to i v dalších evropských zemích.

Jen málokdo si ověřuje hlasování strany, kterou volí, většině lidí stačí velkohubé proklamace mluvících hlav. V současné době je důležité hlasování zejména v EU, kde se dnes politika dělá především. Před volbami ani nikdo nezjišťuje, zda strana, kterou volí, není napojena na globalisty (u nás stačí nahlédnout na Aspen institut, což platí i pro Slovensko, Maďarsko nebo Polsko, ale i některé další země).  Volíte-li strany, které jsou v něm zastoupeny, pak dáváte hlas globalistům.

Už dlouhodobě sleduji různá hlasování EP, ale pátrám i po dalších informacích, které mi mohou napovědět, proč je právě ten či onen evropský politik u vesla. Globalisté by totiž nikdy nenechali na svém postu politika, který je příliš nepohodlný a není jejich loutkou. Už vůbec ne v zemích EU.

Uvedu jeden konkrétní příklad a tím je Rakousko. Tam nejprve vládli Kurzovi Lidovci (ÖVP) se Svobodnými (FPÖ). Už před volbami bylo ovšem natočeno kompromitační video na tehdejšího šéfa Svobodných – Stracheho. To bylo zhruba 2 roky po volbách zveřejněno a ihned na to konto padla vláda (tzv. kauza Ibiza). Svobodní byli vyměněni za Zelené. Pád rakouské vlády tak byl plánován ještě před jejím sestavením. Svobodní by jistě nepřistoupili na nic z toho, co se v Rakousku děje. Nyní jsou skutečně jedinou parlamentní stranou, která se silně proti vládě vymezuje.

Lidovci tak složili dočasně vládu se Svobodnými jen proto, aby uspokojili velmi silně protimigrační nálady obyvatelstva. Ovšem od začátku jistě Kurz, který je dlouholetým přítelem Sorose (důkazy zde a zde), věděl, že se Svobodnými dlouho vládnout nebude.

Jak jsem uvedla výše, nijak mne nepřekvapilo to, co překvapilo mnohé z vás. Tedy fakt, že politici, kterým jste věřili, jdou na ruku globalistům. Ovšem dělali to už dřív, jen vy jste to neviděli. A ani sám mainstream se o tom samozřejmě nezmiňuje. Ale budu konkrétní.

V posledních dnech na diskuzích mnoho lidí vyjadřuje zklamání nad Orbánem, který vede docela tvrdě „covidistickou“ politiku. Asi jsem jedna z mála, kdo se nad tím nijak nepodivuje. Proč? Protože sleduji evropskou politiku velmi pozorně a detailně a vím, že i Orbán má do jisté míry máslo na hlavě.

Orbán patří k těm, kdo hodně tlačí na zrušení Benešových dekretů. Pokud se na to ovšem podíváme opačnou optikou, tak to dělá v zájmu Maďarů. Tedy v jejich národním zájmu. Zde tedy rozhodně nedělá politiku v rozporu s programem, jen je tak nějak proti našim zájmům, ale v zájmu Maďarska, což je samozřejmě z pohledu Maďarů v pořádku.

Proto se podívejme raději na protimigrační politiku, neboť ta již v zájmu Maďarska je. U Maďarska v tomto ohledu velmi kvituji jedno – nepodepsali žádný promigrační dokument z posledních let tak, jako třeba naše vláda.

Ovšem jak je to se střežením hranic? Zdá se, že všelijak. Ano, část je perfektně střežena. Ale – zdůrazňuji – část. Už dlouho proudí přes jihozápad Maďarska a pak dál přes Burgenland do Rakouska desítky až stovky invazistů denně. Informace o špatně hlídaných maďarských hranicích včetně zajímavého videa jste si mohli přečíst zde.

Maďarsko tak vytváří už dávno koridor, jímž lze okrajovými částmi země projít dál do Rakouska. O tom, že politika Rakouska není a nikdy nebyla protimigrační jsem zde psala mnohokrát, včetně důkazů – například zde, zde a zde. Nechat průchod do Rakouska je vlastně od Maďarska docela chytré, Maďaři ví, že invazisté mají zájem o Německo, Rakousko, Francii, Švédsko nebo Velkou Británii. U nich nikdo nezůstane.

Je to stejná taktika jak u nás a na Slovensku, kde jsou podobně nehlídané hranice. Jenže Evropa se islamizuje a časem se vše přelije i tam, kde je zatím klid. A to jistě všichni politici, kteří nechali udělat ze svých zemí tranzitní prostor, moc dobře ví.

Maďarsko má také časté spory s EU.  Spolu s Polskem jde o jediné dvě země EU, které se nehlásí k liberální, ale konzervativní politice. Musí, neboť většina voličů si tak žádá. Ovšem mladí už jsou indoktrinováni liberální propagandou, v obou zemích tak konzervativci ubývají na úkor liberálů.

Říkáte, že v Maďarsku už díky zákonu „Stop Soros“ nemají neziskovky se svojí indoktrinací šanci? Mýlíte se, zákon (obdoba amerického zákona FARA) byl již 1.7.2021 na žádost EU zrušen a neziskovky si tak mohou dělat v Maďarsku co libo. Pokud tak EU skutečně zatlačí, Maďarsko nakonec uhne.

V neposlední řadě bych chtěla připomenout i to, že to bylo Německo, Maďarsko, Itálie a Bulharsko, kdo zamítl návrh na sankce na Turecko, čímž tyto země doslova podrazily Řecko…

A jsme-li u Itálie, tak Salvini je dalším, kdo začíná ukazovat poněkud jinou tvář. Patří totiž už nějakou dobu k vládě, kterou vede Bruselem dosazený Draghi, který nezastupuje Itálii, ale globalisty z Goldman Sachs.

Tato vláda je podle vyjádření mnoha Italů tím nejhorším, co jim snad dosud vládlo. A to nejen kvůli povinným zeleným pasům (nyní téměř všude), ale především díky nekonečné podpoře muslimské invaze a neustále otevřeným přístavům. Vždyť jen za včerejšek připlulo k italským břehům asi 1000 invazistů.

Už někdy začátkem léta Salvini pohrozil, že pokud vláda nepřestane do 31.8.2021 dovážet ilegály do země, vládu shodí. Vláda však stále pokračuje i se Salviniho důvěrou a ministryně vnitra Lamorgeseová, která je až fanatickou vítačkou, si dováží stovky až tisíce nových voličů denně. Už je to tedy téměř čtvrt roku po ultimátu a Salvini nekoná.  Pak se ovšem nemůže divit, že Ligu předčila v preferencích Georgia Meloni.

Pak zde máme hlasování v EP, na nějž jsem před časem upozornila  zde. Jednalo se o souhlas s dovozem více než 40 tisíc Afghánců do EU a jejich přerozdělení do všech zemí EU. Součástí hlasování byl i souhlas s migračním paktem EU. V tomto hlasování hlasovali europoslanci Salviniho Ligy „pro“ a hlasovali tak – rozhodně ne poprvé – zcela proti zbytku frakce.

Ovšem zde hlasovala pro i polská PiS – takže jakpak je to ve skutečnosti s jejich protimigračností??

Jak možná víte, tak právě tyto strany – PiS, Lega, Fidesz – chystají zcela novou frakci v EP. Ta už nebude proti EU, jako byla původní frakce ID, ale jen „pro reformu EU“ (ta je ovšem nereformovatelná, proto to považuji za podvod na voliče). Do této frakce chce vstoupit i Marine le Pen (její strana ovšem dosud hlasovala v souladu s frakcí ID, ale zřejmě chce přejít na smířlivější politiku). Té pro její „změknutí“ vzal hlasy mnohem tvrdší Zemmour. V dubnu tak možná skončí ve finále francouzských voleb ne Macron a Marine le Pen, ale Macron a Zemmour.

A na závěr se ještě podíváme do Ruska, které se nedávno připojilo k plánům Schwabova WEF a odstartovalo oficiálně 4. průmyslovou revoluci, jak se jinými slovy říká Velkému resetu. Tím potvrdilo, že je pod vlivem globalistů úplně stejně, jako třeba EU. Více si o tom můžete přečíst zde a myslím, že mnohé z vás některé informace překvapí.

Tolik tedy menší procházka po některých zemích a jejich politice, která – byť navenek v rozporu s vládnoucí ideologií – je i tak pod vlekem globalistů…

 

 

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 4.8]

One thought on “Salvini, Orbán a další – jsou i tito politici pod vlivem globalistů?

  1. Samozrejme,že politici ako Orbán, Morawiecki, Janša, Salvini, Le Penová či Kurz /u nás hlavne Uhrík/ nikdy neboli žiadnymi konzervatívnymi vlastencami. Odmietajú vystúpenie z EÚ a NATO, podporujú vstup Turecka a Kosova do bruselského žalára národov, udržujú kontakty s ropnými šejkami , sú fanatickými spojencami aj ochrancami Izraela a súhlasia s jeho zverstvami, túžia po revízii povojnových hraníc, nie sú odporcami legálnej migrácie – aj Maďarsko a Poľsko prijíma každý deň prisťahovalcov z celého sveta, nič by nenamietali ani proti prijatiu a existencii eura. Takže by nás ich „zrada“ nemala prekvapovať. Nepochybujem ale ani o tom, že niektorí z nich sa už dostali z rôznych dôvodov /ako nedávno Kurz/ – napríklad diktátorské maniere a likvidácia vláde nenaklonených médií – do nemilosti globalistov a dá sa predpokladať drvivý tlak eurobyrokratov, Sorosa, domácej liberálnej opozície, možno aj CIA na zvrhnutie Orbána, Morawieckeho či Janšu. Čo môže krajinám , ktoré ohrozuje susedský fašizmus a iredentizmus /v článku sa spomínajú Benešove dekréty/ paradoxne len pomôcť.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout