Rakušanku vyhodil z balkonu její afghánský přítel – žena pád nepřežila

Rakušanku vyhodil z balkonu její afghánský přítel – žena pád nepřežila

Kolik podobných případů se ještě bude muset stát? Kolik dalších žen padne za oběť politice multikulturalismu, která jim podsouvá coby ideální partnery cizince z kulturně zcela nekompatibilních zemí, kde je vražda ze cti beztrestnou odplatou neposlušné ženě?

V tomto případě ovšem nejde jen o to, že mladá dívka zaplatila za svoji naivitu daň nejvyšší, ale nejhorší na všem je, že je zde patrná snaha Afghánce zcela vyvinit. Afghánci všeobecně patří k nejčastějším pachatelům kriminality v Rakousku a v přepočtu na počet obyvatel je zde také afghánská komunita v rámci EU nejpočetnější. Další vrah této národnosti se tak příliš nehodí…

Sabrina G. (26) vypadla 28. října z balkonu svého bytu ve Fischlsiedlungu v Klagenfurtu a byla okamžitě mrtvá. Úřady se v současné době snaží i přes zcela opačné důkazy vše uhrát na sebevraždu. A Sabrinin bratr Alex G. tomu nemůže uvěřit.

Alex G. říká, že se setkal s nesrovnalostmi při svém vlastním pátrání, a proto provedl vyšetřování sám. Je jisté, že Sabrina G. se vrátila domů ze své práce na částečný úvazek, doručování novin, v časných ranních hodinách 28. října. Alex G. tvrdí, že se od sousedů dozvěděl, že kolem 7:30  došlo k násilnému sporu v bytě Sabriny G. – pravděpodobně s jejím přítelem, Afgháncem.

Alex G. vypráví, čeho byl soused svědkem: Říká se, že slyšel spor na balkóně, pak ránu – a o několik sekund později  viděl Sabrinu G. padat dolů.

Alex G. dodává:

Svědek, který byl venku v parku, viděl mou sestru, jak s křikem padá. Svědkyně, která právě přišla za roh se svým dítětem, přispěchala k Sabrině a přikryla ji dětskou přikrývkou. Někdo už tam stál a dal tomuto svědkovi telefon, aby zavolal záchranku. Nevíme, kdo to byl. Podle svědků byl na balkóně muž, ale dosud nebyl nalezen. Údajně moje sestra visela na balkóně, než spadla. Proč jí nikdo nepomohl?

Státní zastupitelství v Klagenfurtu  tvrdí, že vyšetřování stále probíhá. Závěrečná zpráva vyšetřující kriminální policie se očekává na začátku prosince. Teprve pak bude jasno. Prozatím se však za hlavní verzi považuje sebevražda…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout