Do barů v Berlíně vyrazilo po zuby ozbrojené komando kontrolovat covid pravidla (video)

Do barů v Berlíně vyrazilo po zuby ozbrojené komando kontrolovat covid pravidla (video)

V současné době probíhají kontroly tzv. „covidpasů“ v restauracích a zábavních podnicích v různých evropských zemích, tedy i v Německu. Ovšem Němci to pojali tak, jako kdyby se měli vydat rozprášit nebezpečnou teroristickou buňku.

Se samopaly kontrolovali podniky po celém městě a zdá se, že zavítali i na území, kam si za jiných okolností vůbec netroufají, tedy i do čtvrtí, jimž se jinak raději vyhýbají obloukem, aby nebyli při případné potyčce s tamním obyvatelstvem nařčeni z rasismu.

Arabské klany mají v Berlíně pod kontrolou nejen polovinu města a podsvětí, je o nich také známo, že mají pod rukou i politiky a především policii. To se ovšem týká jen běžné kriminality, jako je prodej drog, falšování dokladů, prodej zbraní, prostituce, loupeže či znásilnění. V těchto případech se všichni dívají jinam.  Věc je samozřejmě úplně jiná s „covidovými kritiky“ nebo obecně místními občany, kteří porušují Corona restrikce.

Berlínská policie nedávno provedla razie na různých místech ve městě s obrovským počtem úředníků, aby potrestala porušení covidových pravidel. Vchody při raziích hlídali důstojníci se samopaly. Je zřejmé, že „narušitelé opatření“ jsou mnohem nebezpečnější než někteří klanoví kriminálníci nebo teroristé:

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 4.8]

One thought on “Do barů v Berlíně vyrazilo po zuby ozbrojené komando kontrolovat covid pravidla (video)

  1. Trochu mimo témy: Fanúšikovia a niektorí členovia Bayernu Mníchov protestujú zo známych dôvodov proti sponzorskej zmluve s Qatar Airways. Samozrejme márne… Napríklad v Anglicku už prakticky neexistuje špičkový klub, ktorý by nemal moslimského sponzora. O kauze klubu Newcastle United a jeho odkúpenia saudskoarabskými sponzormi islamizácie Európy sa tu už písalo.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout