Čtyři europoslanci vystoupili proti „zeleným pasům“ – jsou obdobou čínských sociálních kreditů

Čtyři europoslanci vystoupili proti „zeleným pasům“ – jsou obdobou čínských sociálních kreditů

Zelené, zdravotní či covid pasy,  mají za účel především perfektní dohled nad obyvatelstvem. Vzhledem k tomu, že infekční může být očkovaný i neočkovaný jedinec, pozbývají jakéhokoli významu v tom smyslu slova, v jakém jsou tyto šmírovací aplikace prezentovány.

Pokud dlouhodobě sledujete plány globalistů, tak víte, že do roku 2030 by chtěli mít absolutní dohled nad každým jedincem. Podle WEF by pak byl každý člověk hodnocen podle toho, jak dalece je poslušný systému. Začne to u odmítání očkování a bude pokračovat třeba přes odmítače omezení uhlíkové stopy, islamofoby, jedlíky masa a bude pokračovat dál až po popírače existence 130 pohlaví.

Cokoli, čím se proviníte, vám vezme kredit a vy budete omezeni. A časem – až se přejde na plně bezhotovostní společnost – vám třeba zablokují možnost dostat se k vlastním finančním prostředkům….

Nebo snad skutečně věříte tomu, že jde komukoli z politiků – ať už v Bruselu nebo národních vládách – o dobro lidí? Tak doufám, že natolik naivní snad nikdo z vás není.

Jistě jste už slyšeli o tom, že v EP proti zeleným pasům velmi tvrdě vystupují 4 europoslanci. Jsou z různých zemí a – bohužel – není mezi nimi nikdo z ČR, ale ani mnoha dalších zemí. Mám to snad chápat tak, že jsou ve svém názoru  tito europoslanci osamoceni? Doufám, že ne, ovšem nedělám si iluze o tom, že drtivá většina se zelenými pasy souhlasí, vždyť je také většina odsouhlasila. Na to, jak tehdy hlasovali naši europoslanci, se můžete podívat zde.

Vystoupení europoslanců v EP bylo velmi zajímavé, jeho přepis vám tedy níže přináším. A doufám, že  tomto boji za normální svět nezůstanou osamoceni. Je třeba pochopit, že u covidu to nezůstane, tyto pasy budou mít i mnoho dalších účelů. Tedy budou cestou jak potrestat neposlušné masy. Neposlušné v čemkoli. Uvědomte si, že tzv. „liberální demokraté“ nejsou demokraty a jiné názory nepřipouští…

Poslanci Evropského parlamentu ze čtyř zemí se vyslovili proti porušování základních lidských práv v EU. Rumunský europoslanec Cristian Terheş (frakce ECR) také vystoupil na tiskové konferenci v Bruselu proti potvrzení o očkování – zeleným pasům.

Terheş odsoudil úředníky EU, kteří tvrdí, že zastupují „nejdemokratičtější instituci“, a zároveň se vyhýbají základním právům a transparentnosti. „Otázka, kterou vám kladu nejen v Parlamentu, ale každému evropskému občanovi, abyste se zeptali svých vlastních vlád: Byli jste řádně informováni o tom, co se děje?“ Zeptal se Terheş. „Protože jsme na začátku letošního roku vedli mnoho diskusí v Evropském Parlamentu, kde jsme požadovali plný přístup ke smlouvám podepsaným mezi těmito společnostmi, které vyrábějí vakcíny a Evropskou unií.“

Zvedl silně začerněné kopie vládních smluv s Big Pharma. „Takže vnucujete evropským občanům zdravotnický materiál, aniž by věděli, co je v těchto smlouvách? Nejen, že to nevědí oni, ale ani my – poslanci Evropského parlamentu – to nevíme.

„Chci vám ukázat některé z těch stránek a vy mi řeknete, jestli je v pořádku, aby evropští občané byli vystaveni situaci, kdy nemohou chodit do práce, nemohou jít do obchodu, nemohou vzít své děti do školy, nemohou volně cestovat z jedné země do druhé, pokud nejsou očkováni jedním z těchto produktů. Právě teď žijeme v této nesvobodné době a je naší povinností a naší výzvou bojovat za svobodu,“ uzavřel Terheş.

Na brífinku vystoupila také německá europoslankyně Christine Andersonová (AfD). „Tím, že se očkuji experimentálním lékem, se snížím na pouhé morče. A určitě se nenaočkuji, protože mi to vláda říká a slibuje mi, že mi bude udělena svoboda,“ řekla.

„Ujasněme si jednu věc: Nikdo mi nedává svobodu, protože já jsem svobodný člověk. Takže předpokládám, že mě Evropská komise a německá vláda zavře do vězení. Zamkněte mě a zahoďte klíč pro vše, na čem mi záleží, ale nikdy mě nebudete moci donutit k očkování, pokud se já, svobodný občan, kterým jsem, nerozhodnu, že budu očkována.“

Andersonová řekla, že zdravotní pasy jsou ve skutečnosti obdobou nesnesitelného čínského systému sociálního kreditu.

Italská europoslankyně Francesca Donato (Lega) uvedla, že povinné zdravotní pasy pro práci, cestování, nakupování nebo jednoduše svobodnou existenci, jsou neslučitelné se základními lidskými právy.

Chorvatský europoslanec Ivan Sinčić (nezávislý) také hájil zdravotní svobodu a vyzval k vrácení peněz všem občanům, kteří dostali pokutu v souvislosti s svévolným porušením nesmyslných nařízení.

„Nepřestanou, přátelé, ale musí být zastaveni. Tohle samo o sobě neskončí. Rozšíří se to. Přijde to i k vašim dveřím. Berou si váš život, každý kousek vašeho života,“ varoval Sinčić.

„Vyzývám všechny svobodné lidi v Evropě, aby se bránili digitálnímu zelenému certifikátu, kdykoli je to možné. Bojujte za svá práva.“

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 9 Průměrně: 5]

One thought on “Čtyři europoslanci vystoupili proti „zeleným pasům“ – jsou obdobou čínských sociálních kreditů

  1. Parafráze: Nikdo mi nedává svobodu, protože já jsem svobodný člověk. Takže předpokládám, že mě Evropská komise a vláda zavře do vězení. Zamkněte mě a zahoďte klíč pro vše, na čem mi záleží, ale nikdy mě nebudete moci donutit k očkování, pokud se jako svobodný občan nerozhodnu, že budu očkován. Kovidpas nebo nicneříkající zelený pas je jen šmírování dle čínského vzoru, Orwell hadra, Gatěs zlo.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout