Biden se v Římě setkal s Bergogliem

Biden se v Římě setkal s Bergogliem

Dva z čelních slouhů globalistů se včera setkali při příležitosti účasti Bidena na summitu G20. Jak jistě víte, tak Biden byl záměrně dosazen na svůj post především proto, aby nejen EU, ale také USA, ovládl někdo, kdo pojede přesně podle plánu globalistů, jejichž oddanou loutkou Biden bezesporu je.  Šlo především o přistoupení USA ke klimatickým dohodám, ale i o další protlačování protibělošského rasismu v USA či zavádění genderových šíleností. Biden je však Američany nenáviděn, což denně projevují na stadionech pokřikem „fuck Joe Biden“.

Žádný americký prezident nebyl dosud tak nenáviděným většinou Američanů jako právě Joe Biden. Ostatně, většina lidí v USA – dokonce včetně voličů Bidena – věří, že poslední volby byly jen zmanipulovanou fraškou.

To Bergoglio má možná ještě důležitější úlohu, neboť jeho vliv je do jisté míry ještě větší. Kdo sleduje prohlášení tohoto samozvaného papeže, ten moc dobře ví, že jeho zásadním úkolem je islamizace Evropy. Po celou dobu, co je tento jezuita na postu papeže, nabádá evropské politiky k otevření hranic a Evropany k otevření svých domovů pro muslimy. Jeho spojení s nejvyšším imámem, který veřejně proklamuje celosvětové zavedení práva šaría, pak jasně ukazuje, že Bergoglio nepodporuje pouze islamizaci Evropy, ale celého světa.

Bergoglia nikterak nezajímají jeho denně vyvražďovaní souvěrci v postupně islamizovaných afrických zemích – Nigérii, Kongu, Nigeru či Keni – nebo v mnoha zemích středního a blízkého východu. I když je nyní nejpronásledovanější komunitou v rámci celého světa právě ta křesťanská, Bergoglio se zasazuje výhradně o pomoc muslimům. Jeho podpora islamizace Evropy je dosud zcela bezprecedentní. V samotné Itálii pak Bergoglia většina lidí nenávidí a nazývají ho satanášem.

Tito dva čelní představitelé globalizace a islamizace si při svém setkání samozřejmě velmi souzněli..

Americký prezident se v pátek dlouze setkal s Františkem během summitu hlav států G20 v Římě. Papež Bidena ujistil, že ho považuje za „dobrého katolíka“.

Americký prezident Joe Biden vzdal v neděli večer v Římě živou poctu papeži Františkovi, jek Biden sám uvedl – „opravdu úctyhodnému muži“.

„Papež František představuje vše, co jsem se dozvěděl o katolicismu, když jsem byl dítě a chodil do školy.“ Je to opravdu slušný člověk a zůstáváme v kontaktu,“ uzavřel Biden.

Američtí katoličtí duchovní však ostře kritizují Bidenovu podporu práva na potrat v jakékoli fázi těhotenství, což je politicky výbušné téma. Joe Biden však v pátek ujistil, že ho papež považuje za dobrého katolíka.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout