USA: Černoch střílel ve škole, 3 lidi zranil, jednoho těžce – byl záhy propuštěn na kauci (video)

USA: Černoch střílel ve škole, 3 lidi zranil, jednoho těžce – byl záhy propuštěn na kauci (video)

Zdá se, že v USA už se zcela okatě selektují podle rasy i zločinci. Je snad jen náhoda, že střelec nikoho nezabil, přesto nyní může být na svobodě. Při srovnání trestu, který dostal policista za smrt kriminálníka a narkomana Floyda, který zemřel při zatýkání, je podobné rozhodnutí zarážející. Nedávno jsem se zde zmínila o razantním zkrácení trestu policisty  somálského původu, který zastřelil mladou ženu poté, co zavolala policii na pomoc. Policista ji – zcela neozbrojenou – místo pomoci zastřelil. Tehdy vyměřený trest mu byl výrazně snížen, což zřejmě souvisí i s tím, že jeho obětí byla běloška a on sám je černý.

Nyní má USA další skandál, který opět zavání rasovým nadržováním. Ostatně, posuďte sami…

Osmnáctiletý mladík, který byl zatčený po střelbě ve škole na Timberview High School v Texasu, byl propuštěn ve čtvrtek, jak informuje Fox 4 Dallas.

Během útoku byli postřeleni tři lidé, jeden z nich je vážně zraněný. Těhotná žena, která utíkala před střelcem, také spadla a zranila se, lze ji tak považovat za čtvrtou oběť.

Osmnáctiletý Timothy Simpkins je nadále podezřelý ze tří trestných činů těžkého ublížení na zdraví. Ale protože kauce 75 000 dolarů byla zaplacena, byl ve čtvrtek propuštěn.

Patnáctiletý postřelený chlapec je stále v kómatu…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

One thought on “USA: Černoch střílel ve škole, 3 lidi zranil, jednoho těžce – byl záhy propuštěn na kauci (video)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout