Tradiční vánoční pořad ve švédské státní televizi bude uvádět muslim

Tradiční vánoční pořad ve švédské státní televizi bude uvádět muslim

Umíte si představit, že by třeba v saúdskoarabské, pákistánské nebo somálské (ale i jakékoli jiné muslimské) televizi  uváděl hlavní pořad k ramadánu křesťan, buddhista nebo hinduista? Nemyslitelné! Ovšem v pokrokovém multikulturním Švédsku, kde musí nacpat muslimy kam je to jen možné, může tradiční vánoční pořad uvádět Arab. Jde o podobný počin, jako před třemi roky, kdy ve svátečním vánočním dílu pořadu o vaření vařily muslimky jejich typické pokrmy…

Ale nepochybuji, že Švédové už i většinově zvykli a novým móresům se lehce podvolí. Ostatně, islám znamená podvolení. A to jde Švédům velmi dobře.

Kritik protimigrační strany SD a televizní arabský kuchař Tareq Frank Taylor Daoudi, 52, bude uvádět letošní hlavní vánoční pořad na SVT.

Tento silný kritik protimigrační a protiislamizační strany SD začátkem října propagoval knihu americké levicové aktivistky Tiffany Jewellové „Antirasistická příručka“. Jde tak o zastánce BLM a neomezené migrace.

„Rasismus vytváří horší společnost pro všechny a je naší společnou odpovědností vytvářet změny,“ napsal Tareq v příspěvku o knize na Facebooku, ve kterém také vyzývá ke stejné hodnotě všech lidí.

Tareq sám nemohl uvěřit svým uším, když mu zavolal státní televizní gigant a oznámil, že by mohl být vánočním hostitelem. „Byl jsem v autě, když mě o to požádali, málem jsem sjel ze silnice,“ řekl…

Tak o čempak pořad bude? Bude  Arab vyprávět na Štědrý den Švédům, jak se slaví ramadán? Nebo snad půjde o citace z Koránu, či třeba bude mluvit o tom, jak se provozuje takíja či o hlavním cíli každého muslima – islamizaci zatím neislámských území?

 

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout