Švédský mainstream oslavuje Araba, který se zúčastnil nejbrutálnějšího hromadného znásilnění

Švédský mainstream oslavuje Araba, který se zúčastnil nejbrutálnějšího hromadného znásilnění

I ty nejkrutější zločiny, které způsobí muslimští invazisté na původních obyvatelích, jsou velmi často bagatelizovány. Násilníci a vrazi jsou údajně psychicky nemocní chudáci, často bez zodpovědnosti za své činy. V případě, že jsou odsouzeni, pak jde o velmi nízký trest, který navíc ve věznicích, jako jsou třeba právě ty švédské, není pro zločince ze třetího světa žádným trestem, ale jen jakýmsi odpočinkem v  pohodlném sanatoriu.

Je to už několik měsíců, co jste si zde mohli přečíst o nejbrutálnějším hromadném znásilnění v novodobé historii Švédska. Detailněji jste si o případu mohli přečíst zde, níže ještě některé skutečnosti z případu připomenu.

Nikdo z násilníků si ve vězení dlouho nepobyl, někteří dostali „za trest“ jen podmínku nebo pár hodin veřejně prospěšných prací. Nyní je jeden z gangu těchto násilníků, kteří za sebou mají i nejednu přestřelku, vraždu či prodej drog, oslavován švédským mainstreamem coby nová hvězda rapu. Jak se asi cítí oběť jejich brutálního znásilnění, jejíž život už nikdy nebude takový, jako dřív?

Iráčan Mehdi „Dumlee“ Sachit je součástí nechvalně proslulého  gangu z Rinkeby, který si říká Death Squad (Komando smrti). Gang je podle policie spojen s několika nájemnými vraždami a obchodem s drogami ve Stockholmu. V nekritickém gangsterském portrétu mainstreamových novin Expressen je vyzdvižen oslavnými obrázky a citacemi, kde také propaguje svou novou hudební kariéru. Profesionální člen zločineckého gangu je s článkem spokojen a sdílí fotografie, na kterých pózuje v neprůstřelné vestě.

Mehdi Sachit byl ovšem mimo jiné odsouzen do vězení i za krvavé hromadné znásilnění dívky. O tom však švédský mainstream, který gangstera propaguje, zarytě mlčí.

Policie pojmenovala síť Mehdiho Sachita „Rinkeby 3“, ale v médiích je gang známější jako Komando smrti. Od roku 2015 je Komando smrti zapojeno do krvavé války proti soupeřům – gangu Shottaz. Gangy, které bývaly přátelské, se rozhádaly po vnitřních konfliktech, které vyústily ve vraždu.

Členové gangu se většinou sdružují z lidí  původem z Afriky a Blízkého východu a v průběhu let policie zabavila desítky automatických zbraní od gangů, jejichž války si mimo jiné vyžádaly desítky životů ve Stockholmu a Kodani.

Expressen v pátek zveřejnil rozhovor s pětadvacetiletým Iráčanem Mehdim Sachitem. Je známější pod jménem „Dumlee“ a je součástí Vnitřního kruhu komanda smrti. Článek je ozdoben několika obrázky, na kterých je Sachit zobrazen v neprůstřelné vestě, je vidět tetování jeho gangu a je ve vlastním tričku Death Squad.

Sachit je také spojen s nedávnou vraždou rappera švédského původu Nilse „Einára“ Grönberga, což on samozřejmě popírá.  Sachit čtenářům řekl, že ho policie identifikovala jako experta na zbraně z Death Squad, což také popírá. „Podle policie mám na starosti všechny zbraně ve Västerortu, ale to není pravda,“ říká Sachit.

„Takhle žijeme,“ říká Sachit.

S úsměvem na tváři ve videorozhovoru Sachit mluví o svém zločineckém životě v gangu a zesměšňuje justici.

„Instituce jsou jako kačer Donald. Tohle nejsou věznice,“ řekl Sachit o trestu odnětí svobody ve Švédsku. Není se co divit, stačí si srovnat jak vypadá věznice v jeho rodné zemi a ve Švédsku.

Fighting COVID-19 in Overcrowded Iraqi Prisons: An appeal to the  International Community
Přeplněná věznice v Iráku, v celách jsou vězni namačkáni
ASAP Rocky: Sweden prison boss defends jail conditions - BBC News
Ve Švédsku má každý vězeň vlastní celu
Eco-friendly prison wins award - CNN Style
Společné prostory švédské věznice

Sachit dále uvádí, že obyvatelé Švédska by měli být trpěliví s válkami gangů a jejich střelbou a bombardováním. Je to proto, že ve většině případů žádný Švéd nezemře. „Ať se lidé navzájem zastřelí. Neobtěžujte je“, říká. Je ovšem třeba dodat, že náhodných švédských obětí přestřelek muslimských gangů už bylo hodně, především těch, co utrpěly „jen“ zranění.

Sachit se domnívá, že násilí je v jejich světě pouze řešením problémů  a že existuje „jen málo“ případů, kdy jsou nevinní lidé zastřeleni. Uvádí také, že návrhy politiků na přísnější tresty nebudou mít žádný účinek, protože vždy je možné najít nové lidi.

„Kolik střelby jsme v posledních letech měli celkem a kolik lidí se stalo jejich náhodnou obětí? Hodně se střílelo a těch nevinných bylo asi 10. Jistě, je jich 10, je to tragické. Ale když se podíváte na to, kolik střelby se děje celkem, je jich málo….“

Sachit si v posledních letech sedmkrát změnil jméno. Narodil se v Iráku a v roce 2003  se zaregistroval ve Švédsku. O tři roky později získal švédské občanství. Od roku 2012 byl Sachit odsouzen za širokou škálu závažných trestných činů. Nedávno si odpykával trest odnětí svobody na dva roky a devět měsíců za závažné zbraňové a drogové delikty.

Dne 19. června 2014 se Mehdi „Dumlee“ Sachit zúčastnil hromadného znásilnění spolu s až sedmi dalšími přistěhovalci v chatě na Järvafältetu. Dívka, kterou předtím unesli, řekla policii, že gang údajně vytáhl zbraň, která mířila na její hlavu. Zbraň jí pak vložili do úst a genitálií během znásilnění. Jeden z mužů požadoval, aby dívka, která plakala, mlčela, když ji znásilňoval vaginálně a orálně.

V souvislosti se znásilněním se dívčiny genitálie potrhaly a ona řekla policii, že se bála, že vykrvácí k smrti (jak vypadaly její kalhoty po znásilnění, můžete vidět na titulním obrázku). V soudních dokumentech lze číst, že rána mohla být způsobena zbraní, zasunutou do oblasti genitálií.

Okresní soud v Solně odsoudil Mehdiho Sachita dne 22. 12. 2014 za znásilnění a trestné činy související se zbraněmi. Byl odsouzen ke dvěma letům a šesti měsícům vězení.

Kromě toho, že levicově-liberální noviny dávají Death Squad mediální prostor a oslavují je, také využívají příležitosti, aby upozornily na skutečnost, že Sachit nedávno zahájil hudební kariéru gangsterského rappera.

Tyto gangsterské gangy jsou nyní oslavovány nejen ve Švédsku, ale i ve Francii nebo Německu. Nelze si představit, že by kdy byl podobně oslavován jakýkoli Evropan, který by se dopustil tak odpudivého činu jako tento Arab. Ovšem v multikulturním Švédsku je možné všechno.

Podobné jednání je pak pro ostatní muslimské gangy signálem, že si mohou brutálně znásilňovat Švédky jak libo, po případném velmi krátkém pobytu v oploceném rekreačním středisku, ve Švédsku nazývaném „věznice“, může být podobný násilník dokonce oslavován….

Na propagační video brutálního násilníka, oslavovaného švédským mainstreamem, se můžete podívat níže:

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 5]

One thought on “Švédský mainstream oslavuje Araba, který se zúčastnil nejbrutálnějšího hromadného znásilnění

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout