Přijdou blackouty jako předzvěst WEF plánovaných klimatických lockdownů?

Přijdou blackouty jako předzvěst WEF plánovaných klimatických lockdownů?

Hned na úvod chci upozornit, že se jedná o pouhou úvahu, která je založena na faktech a událostech, které se v posledních letech odehrávají. V této analýze tak pouze spekuluji o tom, co by se mohlo dít v dalších letech s ohledem na stávající děje i mnohá prohlášení Schwabova WEF, navazující na Agendu 2030 a především pro Evropu zcela zhoubný zelený úděl, na nějž je vázána tzv. „uhlíková neutralita“.

Hrozby delších výpadků energií jsou stále reálnější a to o to víc, že se nyní celá EU snaží plnit právě tato zadání, jejichž hlavním cílem však není ochrana životního prostředí, jak nám nestoudně politici tvrdí. Pokud by totiž šlo papalášům z EU o nějaké životní prostředí, tak by se podle toho chovali předně oni sami, což – jak nám již ukázali třeba na příkladu jejich využívání služebních letadel – rozhodně nedělají.

A především by se také nesnažili do velmi hustě obydlené Evropy navozit například Afričany z mnohem řidčeji osídleného kontinentu. Jenže stěhování Ariky a části Asie do Evropy je součástí všech zadání, která tato globalistická organizace plní. Proto – i když se přeplňování kontinentu neslučuje s cíli uhlíkové neutrality – plní i toto zadání tak svědomitě. Ostatně, už na jaře spatří světlo světa nový migrační pakt EU, který má za cíl právě ono stěhování urychlit. V EU i v Německu už počítají s tím, že všichni tito „Novoevropané“ ponesou status „klimatický uprchlík“.  Tedy i do výměny obyvatel se již plete ona klimatické mantra.

Ale pojďme zpět ke klimaalarmismu a s ním souvisejícím blackoutům, tedy výpadkům elektřiny, které nebudou jen lokální, ale budou mít globálnější charakter. O nich se hovoří stále častěji, přičemž první zmínky o klimatických lockdownech jsme mohli z úst propagandistů z WEF slyšet již před rokem. Tehdy seznali, že při zdravotních lockdownech bylo čistší prostředí, což je i důvod, proč by rádi zavedli i pravidelné lockdowny klimatické.

A co když tyto uzavírky chystají třeba už na zimu 2022/23 nebo 23/24? Co když se nyní jen chystá živná půda pro jejich zavedení? Co když jen potřebují, aby jim většina lidí na planetě (či alespoň v rozvinutém světě) tyto lockdowny akceptovala? Jak jste si zde již mohli přečíst, tak Německo se na výpadky elektřiny připravuje a nejinak je na tom třeba i severské Švédsko. Co když právě letošní zima už nebude o nějakém covidu (ostatně, mnohé země už toto téma odhodily), ale o výpadcích energií?

Představte si, že část evropských zemí bude žít normálně. Už nyní některé země zrušily nesmyslné covid pasy, roušky a testy. Jde hlavně o ty země, které přešly na „zelenou“ energii a problémy související s jejím nedostatkem už nějakou dobu pociťují (zejména Švédsko). Ve Švédsku už poznali i jak vypadá kybernetický útok, který vyřadil z provozu celou síť supermarketů coop. Co když tuto zimu dojde k většímu blackoutu třeba jen v případě oněch severských zemí, které zahájily „normální“ život?

Do normálu již přešlo mimo Švédska i Nizozemí, Dánsko a Norsko a lze předpokládat, že se přidají i nějaké další země. ovšem jiné země zavedou lockdowny. A jiné třeba jen částečná omezení. Představte si, že by v zemích, kde je život v normálu, nastal výpadek elektřiny. Ne na pár hodin, ale třeba na pár dnů. Uzavřené země by jely bez problémů a částečně uzavřené jen s krátkými výpadky…

Co by z toho vyplývalo? Ihned by bylo možné ukázat prstem na země, které žijí normálně. A srovnat je s těmi, které mají covidová omezení. Uzavřené státy bez výpadků elektřiny by měly dokazovat, že se výpadku vyhnuly právě díky jejich uzavření. „Hříšníci“ s normálním životem by oproti tomu trpěli velkým blackoutem. Živná půda pro zavedení klimatických lockdownů by rázem byla na světě.

K tomu by se začalo ukazovat na všechny extrémní klimatické jevy poslední doby – v Evropě šlo třeba o ničivé katastrofy jako povodně v Německu, tornádo na Moravě a aktuálně erupci sopky na Kanárském ostrově La Palma. A to nevíme, jaké další klimatické „lahůdky“ se objeví v příštím roce.

Živná půda pro zavedení klimatických lockdownů by tak ihned byla na světě. A mnoho lidí by to akceptovalo. Tak, jako poslušně akceptují zcela ničivý zelený úděl, schválený v EU prakticky všemi vládami. Zelený úděl, který je skutečnou příčinou budoucích výpadků energií a také globalisty plánovaného zchudnutí lidí. Pravidelné uzavírky povedou k rychlejšímu zavádění robotizace ve jménu záchrany klimatu (průmyslová revoluce 4), neboť roboti nemusí cestovat do práce a tím zanechávat uhlíkovou stopu.

Navíc, ve světě, kde nemá nikdo nic vlastnit (samozřejmě vyjma těch nahoře, kteří budou vlastnit i vás), dramaticky klesne spotřeba, neboť vše má být – alespoň podle plánů WEF – sdílené.

Jak sami vidíte, tak klimatické lockdowny nejsou nic nereálného. Podrobněji jste si o nich – či o tom, že o klimatických uzavírkách globalisté reálně uvažují –  mohli přečíst už zde či zde, takže více se k nim vracet nebudu. Klimaalarmismus se prolíná i samotnou Agendou 2030, souvisí s tím třeba i plánované radikální omezení spotřeby masa, které má být nahrazeno hmyzem či masem umělým.

Uvidíme, co vše se realizuje či zda skutečně zajdou globalisté až tak daleko, že by třeba za rok nebo dva došlo k plošným klimatickým lockdownům. Ale v mnohém už zašli celkem daleko a nic zásadního se neděje. Klimatické uzavírky se tak stávají stále pravděpodobnějšími….

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout