Americký demokratický kongresman navrhuje povinnou sterilizaci mužů nad 40 let a otců 3 dětí

Americký demokratický kongresman navrhuje povinnou sterilizaci mužů nad 40 let a otců 3 dětí

Jde sice o USA, ale stejně, jako BLM, LGBTQ a další šílenosti, se nejspíš cestou neziskovek dostane časem i do Evropy. Neočekávám, že by si tento zákon troufli aplikovat na kohokoli jiného, než na bílé. A už vůbec si nedovolí jeho dodržování vyžadovat na muslimech. Ovšem jde o další krok, který potvrzuje, že globalisté již velmi dlouho pracují na redukci populace.  V Německu již Zelení navrhují po vzoru některých států USA možnost potratů až „do konce“ – tedy chtějí, aby měly ženy možnost potratit v kterékoli fázi těhotenství.

Nápad na povinnou sterilizaci tak jistě nikoho nezarazí a už vůbec ne, že přichází z tábora demokratů, kteří se tématu plánovaného rodičovství a potratů věnují opravdu velmi „svědomitě“ – tedy až do fáze výše uvedených možností potratů i již zcela vyvinutého dítěte.

Lidé by se tak měli pořádně zamyslet a uvědomit si, že důvěřují-li politikům a na ně napojeným světovým (j)elitám, pak věří zvráceným psychopatům, kteří každým svým krokem potvrzují, že jim na lidských životech nezáleží a redukce obyvatel je již nepředstíranou snahou většiny z nich. Plánované rodičovství mělo i jisté morální meze, ale vraždy již plně vnímajících a cítících dětí nebo povinné sterilizace mužů, jejichž zdůvodnění z nich dělá doslovné predátory, už velmi silně přesahují jakékoli přípustné hranice.

Nakonec, zákon, který má údajně chránit ženy (plus nějaká další pohlaví, která by údajně mohla otěhotnět),  tím škodí i těm ženám, které si najdou o poznání staršího partnera, s nímž by chtěly děti. Pokud si tak například třicátnice najde čtyřicátníka, rodinu s ním již nezaloží. V USA navíc podobně pozdní zakládání rodin není nijak výjimečné. Žena si tak bude muset najít dostatečně mladého „inseminátora.“

Veřejná debata o potratech, antikoncepci a souvisejících reprodukčních otázkách  postavila vládu před diskuzi o omezení tělesné autonomie žen a dívek.

Demokratický kongresman pak představil a zdůvodnil návrh zákona, který zavádí povinnou sterilizaci všech mužů nad 40 let, přičemž muži jsou dále nazýváni inseminátory:

„Je vzácné, aby se smysluplný dialog o veřejné politice zaměřil na osobní odpovědnost cisgender mužů (tak se v newspeaku nazývají normální, heterosexuální muži) v této oblasti. Práva cisgenderových mužů byla v naší společnosti vždy prvořadá, aniž by se skutečně museli jako inseminátoři omezovat, měnit své chování pro dobro svých partnerek, rodin a společnosti obecně.

Jak se blížíme k vyvrcholení vášnivé diskuze o této citlivé otázce, musíme se spojit, abychom se k ní přiblížili s chirurgickou přesností.

Abychom zlepšili výsledky v oblasti veřejného zdraví a přinesli spravedlnost do našich domovů a ložnic, musíme zabalit naši lásku ke svobodě jednotlivce do morálního imperativu větší osobní odpovědnosti a uznat zásadní úlohu mužů při plození.

Proto zavádím právní předpisy, které budou vyžadovat, aby všichni inseminátoři podstoupili vasektomii do šesti týdnů od svých 40. narozenin.

Kromě toho tento právní předpis umožní pensylvánským ženám, aby podaly občanskoprávní žalobu za nechtěné těhotenství proti inseminátorům, kteří – aniž by to ony tušily -, s nimi počali dítě.

Tato legislativa také umožní Pensylváncům vymáhat tento nový zákon tím, že nabídne odměnu 10 000 dolarů za nahlášení podvodníků, kteří ve stanovené lhůtě nepodstoupí zákrok, příslušným orgánům.

Dokud budou státní zákonodárné orgány nadále omezovat reprodukční práva žen, trans mužů a nebinárních lidí, budou zapotřebí zákony, které se budou zabývat odpovědností mužů, kteří je oplodní. Můj návrh zákona tak bude také kodifikovat pojem „nezákonné početí“ tak, aby zahrnoval případ, kdy osoba nedbala na prevenci početí během pohlavního styku.“

Tolik tedy k šílenému zákonu, s nímž přichází v USA. Jde zatím o první vlaštovku, ale jak dlouho potrvá, než se třeba cestou Sorosových neziskovek dostane i do Evropy?

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

One thought on “Americký demokratický kongresman navrhuje povinnou sterilizaci mužů nad 40 let a otců 3 dětí

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout