Předsedkyní Bundestagu se má stát podporovatelka islámských radikálů a obdivovatelka Erdogana

Předsedkyní Bundestagu se má stát podporovatelka islámských radikálů a obdivovatelka Erdogana

Socani jsou po celé Evropě stranou, která je jakousi vůdčí silou islamizace té které země. Až na výjimky (Dánsko) mají na svědomí islamizaci nejen svých zemí, ale někdy i celé Evropy. Stačí vidět tragickou politiku švédských sociálních demokratů či jejich soukmenovců v Itálii, díky nimž nyní zaznamenává tato země rekordní invazi. Nejinak je tomu v Německu, kde tato partaj vyhrála volby zcela jistě i díky neskonalé podpoře muslimů. Ostatně, těch je dost i přímo v této partaji.

Nyní navrhla právě německá sociální demokracie muslimku tureckého původu na post předsedkyně parlamentu.

Podle listu Tagesspiegel je bývalá sociálnědemokratická ministryně pro integraci (SPD) Aydan Özoguzová vážnou volbou pro úřad předsedy německého parlamentu. Özoguzová se proslavila svým tvrzením, že německá kultura kromě jazyka prostě není identifikovatelná.

Veřejnosti je méně známý otevřeně proislámský postoj Özoguzové, ať už jde o její účast na antisemitské demonstraci Hizballáhu, její boj proti zákazu burky nebo projevy sympatií k salafistům, kteří cestovali k IS v Sýrii. Za zmínku stojí také Özoguzové angažmá v Islámském centru Hamburg IZH, které je monitorováno Úřadem pro ochranu ústavy jako „základna“ íránských mulláhů teroru. V roce 2011 Özoguzová vyzvala muslimy k bojkotu konference islámu, protože akce měla být zaměřena na vnitřní bezpečnost a deradikalizaci.

Aydan Ozoguz Pictures, Photos & Images - Zimbio
Ozguzová (na obrázku vlevo) se nijak netají obdivem k sultánovi Erdoganovi

V roce 2013 Özoguzová také varovala před plošným zákazem dětských sňatků, které by naopak chtěla plošně povolit. Neplatil na ni ani argument, že každý rok zemře více než 22 000 dívek po celém světě v důsledku předčasného těhotenství a porodů.

Místopředsedkyně poslaneckého klubu AfD Beatrix von Storchová k tomu dodává:

„Po muezzinově volání v katedrálním městě Kolín nad Rýnem, má být nyní islamistka a antisemitka spojená s Hizballáhem a Muslimským bratrstvem předsedkyní německého parlamentu?  Özoguzové byla mnohokrát prokázaná vstřícnost k islamistům, přesto má stále místo v sociálně demokratické straně (SPD). Proto ji neváhali jmenovat na jeden z nejvyšších postů v naší demokracii.

Soudruh Scholz bude i nadále podporovat Özoguzovou, svoji politickou favoritku z Hamburku. A zcela pustá Křesťanskodemokratická unie jistě aktivně podpoří bývalou ministryni zahraničí pro integraci ve vládě Merkelové při jejím pochodu institucemi do čela německého parlamentu. Nad německým parlamentem je psáno německému lidu, ne německé sociálnědemokratické straně (SPD) a islamismu.“

Myslíte, že jde po náhodu? Ne, jde samozřejmě o předem promyšlený tah, o plán, jak ještě rychleji islamizovat nejen Německo. A uvědomte si, že k podobnému chalífátu se nyní odebíráme s novou vládou také my, neboť mnozí zvolení politici mají velmi blízko k Sudetoněmeckému landsmanschaftu a jistě nebudou servilitou vůči politikům Germanistánu nijak šetřit.

Naše malá země se tak lehce může za nějakých 10 let dostat do podobné pozice, v jaké je nyní Německo…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Předsedkyní Bundestagu se má stát podporovatelka islámských radikálů a obdivovatelka Erdogana

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout