Pekarová se svojí TOP0,09, která se ohání demokracií, potvrdila, že žádnou demokratkou není

Tak už nám fašounci z nově se rýsující vlády vystrkují růžky.  Zatímco oni sami sebe pasují na demokraty, tak ukazují, že neví, co je to demokracie. Jednoduše symbolicky poplivají hlasy více než půl milionu voličů, což je vyšší počet, než kolik volilo sebranku z TOP 0,09. Tato politická mrtvola by se navíc bez slepence do PS možná  vůbec nedostala. O tom, jakým „zázrakem“ se tam dostala v roce 2017, snad netřeba hovořit.

Demokracií se navíc ohání partaj, která roky zcela zřejmě kryla ve svých řadách sexuálního predátora Feriho, jehož odklidili záhy poté, kdy celý skandál praskl. Pekarová by tak měla jen držet hubu a krok a být ráda, že se díky slepenci dostala do PS a to ještě k lukrativnímu korytu. To jí ovšem nestačí, takže opět musí ukázat, jak sebe a své voliče povyšuje nad jiné.

Pekarová – Adamová prohlásila, že TOP0,09 nedopustí, aby byla SPD, která má více poslanců, než tato bruselofilní úderka, post místopředsedy Sněmovny. Tím de facto poplivala i všechny voliče SPD, kterých je víc, než voličů TOP0,09.

Pekarová konkrétně prohlásila:

„Nikdy jsme nepodporovali ve vedení Sněmovny do žádné funkce extremistu. Ministerstvo vnitra SPD zařazuje mezi extremistické subjekty v České republice. TOP 09 je stranou demokratickou, podporující demokracii, a nikoliv strany, které ji chtějí destruovat. Nemůžete tedy od nás očekávat, že v tomto volebním období bychom kdokoliv z nás volili zástupce této strany do nejužšího vedení Sněmovny, tedy do jedné z nejvyšších ústavních funkcí v této zemi.”

Takže (ne)vážená Pekarová – Adamová, demokratkou nejste ani za mák. A ještě jste nesmírně hloupá, neinformovaná nebo navedená. Podle našich zákonů by totiž nebyl žádný extremistický subjekt vpuštěn do politické soutěže. Všichni velmi dobře ví, že se jednalo čistě o politický boj ze strany stejně nedemokratického islamofila jako jste i vy sama, Hamáčka, jehož partaj už naštěstí naši politickou scénu opustila.

Jak se ukázalo, tak tyto zprávy o extremismu vypouštěl on, respektive, jeho lidé, dokonce i BIS – na níž se on odvolával – se od nich distancovala. K těmto závěrům došel nedávno při vyšetřování bezpečnostní výbor PS, jak  zaznělo například zde.  Věříte tak víc politické mrtvole v červené mikině nebo BIS??

Výmluvy na extremismus tak mají pouze zastřít vaši nedemokratičnost. Zatímco se systémem podporovanými extremisty z Antify se bratříčkujete a i přes pouhé 4 mandáty je cpete silou moci do vlády, tak stranu, která  na mandáty uspěla lépe než ta vaše, se snažíte zcela nedemokraticky vyloučit z vedení Sněmovny. Jste tak stejně nedemokratičtí jako vámi adorovaná EU, která zakazuje poměrně silné frakci ID vstup do vedení EP i přesto, že jde o jednu z nejsilnějších frakcí.

Je mi jasné, že vlastně ani není důležité, kdo ve vedení Sněmovny je, ale jde v podstatě o princip. Jen jste jako správná podporovatelka totalitních režimů (tedy takových, kdy musí být politika jen dle vašich představ a názorový oponent musí být ze soutěže nedemokraticky vyřazen) ukázala, že o demokracii nevíte vůbec nic.

Pokud totiž hned na samém počátku ukážete, že demokracie je vám vzdálená doslova na světelné roky,  pak si lze jen s hrůzou představit, v jakém stavu zůstane naše země po lidech jako jste vy a vám podobní…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 9 Průměrně: 4.8]

One thought on “Pekarová se svojí TOP0,09, která se ohání demokracií, potvrdila, že žádnou demokratkou není

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout