Rusko podepsalo smlouvu se Schwabovým WEF, stává se dalším centrem 4. průmyslové revoluce

Rusko podepsalo smlouvu se Schwabovým WEF, stává se dalším centrem 4. průmyslové revoluce

Světové ekonomické fórum (WEF) je nyní jakousi centrálou globalistů, ovládající  nejen evropský kontinent. V posledních letech je WEF celosvětově vlivnější než OSN.  Agendu 2030 OSN, která byla jakousi osnovou Velkého resetu z dílny WEF, podepsal téměř celý svět. Velký reset, či – jinými slovy – 4. průmyslová revoluce, má zavést kompletní dohled nad lidmi po celé planetě a především zřídit svět, kde nikdo nic nevlastní a vše se sdílí. Má ale za cíl také odstranit hotovost a pokračovat v postupující globalizaci.

Většina zemí se k plánům Světového ekonomického fóra přidala  právě přistoupením k Agendě 2030 a nyní i kroky, které k plnění plánů WEF směřují. Jednotlivé země či uskupení (např. EU) se pak stávají tzv. „centry 4. průmyslové revoluce“.  Takovým centrem se nyní stalo i Rusko.

Vláda Ruské federace a Světové ekonomické fórum (WEF, Davos) nedávno podepsaly memorandum o vytvoření „Centra pro čtvrtou průmyslovou revoluci“. Centrum má usnadnit realizaci globálních projektů WEF v Rusku. Rusko nyní proaktivně buduje digitální ekonomiku, která pokrývá všechna průmyslová odvětví, sociální sektor a veřejnou správu, uvedl místopředseda vlády Dmitrij Černyšenko, který memorandum podepsal s prezidentem WEF Borge Brendem.

Rusko se tak stane součástí globální sítě Center pro čtvrtou průmyslovou revoluci, která byla založena WEF v roce 2018. Jedná se o platformu pro mezinárodní spolupráci pro řízení nových technologií a digitální transformaci. Prezident Vladimir Putin to prohlásil za druhý nejdůležitější národní cíl pro Rusko. Obecně platí, že spolupráce s WEF bude probíhat v oblasti datové politiky, městské mobility, podpory vývozu a podpory ruských IT technologií na zahraničních trzích, řekl Černyšenko.

V příštím roce chce Rusko společně s WEF zahájit projekty experimentálních právních rámců, umělé inteligence (AI) a internetu věcí. První projekty budou zahájeny ve druhé polovině roku 2022 a zahrnují autonomní dopravu, medicínu a zpracování dat. Zvláště viditelnou záležitostí, mnoha občany sledovanou se znepokojením, je již aktivní platba rozpoznáváním obličeje při vstupu do mnoha stanic metra nebo nákupních center. Tento systém se již používá například i v některých autobusech v Kazachstánu.

Rusko v posledních letech aktivně implementuje technologii AI. Dnes existuje více než 800 projektů tohoto druhu, z nichž některé se již staly viditelnými na mezinárodních trzích. Dalším cílem je přesunout veřejné služby na internet a přejít na elektronický tok dokumentů, údajně s cílem usnadnit život lidem. „Protože rychlý technologický rozvoj narušuje naše hospodářské a sociální systémy,“ řekl Černyšenko, „je zapotřebí koordinovaných a účinných opatření, aby nikdo nezůstal opomenut“.

Spolupráce s WEF by neměla být překvapením: Vladimir Putin byl kdysi členem organizace, která je přidružená k WEF – organizace „Mladých globálních vůdců“, z níž pochází mnoho pozdějších hlav vlád, šéfů korporací  a jiných hlavounů. Organizaci založila šedá Eminence WEF , Klaus Schwab. V rozhovoru sám vyjmenoval některé prominentní bývalé členy, jako jsou Putin, Tony Blair nebo Angela Merkelová.

Níže se můžete na inkriminovaný rozhovor – v angličtině s německými titulky – podívat:

Mimo politiků sem patří i šlechta – například norská korunní princezna Mette-Marit a norský korunní princ Haakon. Není také divu, že v tomto sdružení lze nalézt jména nejbrutálnějších covidových diktátorů: je zde novozélandská premiérka Jacinda Ardernová, která právě oznámila, že vytvoří dvoutřídní společnost očkovaných a neočkovaných, přičemž ti, kteří odmítají léčbu genetického inženýrství, brzy nebudou mít žádná práva.

Emmanuel Macron je samozřejmě také členem této organizace. Mimochodem, najdete zde také mnoho občanů USA, jedním z nich je i generální ředitel Facebooku Mark Zuckerberg.

K WEF patří také šéfka německých Zelených Annalena Baerbocková, stejně jako vrchní německý „covidista“ Jens Spahn, jehož mnohdy nesmyslné nápady přebírají i okolní země.

Na seznamu globálních lídrů najdete budoucí hlavy států či různých korporací z celého světa. Zaujal mne obrovský počet zástupců arabských zemí, který je ve světle toho, kam svět směřuje, docela logický. Najdete tam také známá jména jako Rothschild.

Pokud se podíváme na jména z ČR nebo Slovenska, tak z ČR zde nenajdeme nikoho, což znamená, že jsme jedna z mála evropských zemí, jejíž zástupce zde chybí (ostatně, máme „svůj“ Aspen institute), ze Slovenska je v seznamu členů jakýsi Christian Mandl, zakladatel Govia,

Na seznamu ovšem najdeme – co se Evropy týká – spoustu Němců, Švýcarů, Norů a Britů. Na relativně malý počet obyvatel je zde zastoupeno i hodně Finů nebo Dánů. Na druhé straně je zastoupení „Evropanů“ v organizaci velmi multikulturní, původních obyvatel jsou asi jen dvě třetiny.

V seznamu je zastoupeno i hodně Číňanů, Indů (u obou miliardových zemí je to ovšem logické), ale i Afričanů…

 

 

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 3.3]

3 thoughts on “Rusko podepsalo smlouvu se Schwabovým WEF, stává se dalším centrem 4. průmyslové revoluce

  1. memorandum není smlouva, je právně nezávazné. jedná se o spolupráci, rámec pro technologickou výměnu, kde bude Rusko obchodovat svá řešení. 4. průmyslová revoluce je projekt politický, ne technický a je hrozně pozadu, vázne to… takže pro Rusko taková spolupráce otevírá dveře na obchodní příležitosti a ničím nehrozí, protože tak zvrzaný projekt mohou řídit jednom neschopní lidé. oni zdá se na ten projekt věří – co s tím? ať si mají svojje pískoviště, stejně jim všechny ty pískové hrady padají. vypadá to, že ten projekt je jenom volavka z vyšší úrovně řízení, taktický manévr.

  2. jak je vidět, projekty Gesara/ Nesara se nezadržitelně realizují v praxi a tím pádem všichni Švábové, Sorošové a jejich páníčci nebudou mít definitivně přístup k financím a tím pádem veškeré zločinné projekty namířené proti lidstvu jsou nerealizovatelné.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout