Německo: Zpěvák nebyl vpuštěn do lipského hotelu, protože měl na krku řetízek s Davidovou hvězdou

Německo: Zpěvák nebyl vpuštěn do lipského hotelu, protože měl na krku řetízek s Davidovou hvězdou

Jistě jste mnohokrát zaznamenali, jaké jsou reakce politiků a různých lidskoprávních aktivistů v momentě, kdy se někdo vymezuje proti nošení burek a hidžábů v Evropě. Stejně tak se tito aktivisté ozývají například proti koupalištím, která odmítají do bazénů vpouštět ženy v burkinách. Ozve se nějaký aktivista i v tomto případě proti muslimskému personálu německého hotelu?

Je jisté, že tento personál by vůbec nic proti ženě v burce či nikábu neměl. Spíš naopak. A jisté je i to, že se případ nijak řešit nebude, neboť podobné případy se velmi rychle zametají pod koberec. Je možné, že by se zaměstnanec hotelu zachoval úplně stejně i k hostovi, který by měl na krku křížek a zřejmě i takové chování by bylo akceptováno…

Zpěvák Gil Ofarim chtěl pobýt v luxusním hotelu v Lipsku tak, jak to bylo předem dohodnuto. Když se tam dostal, musel nejdřív počkat. „Byla tam obrovská fronta, protože měli problém s počítačem. Může se to stát, o tom není pochyb,“ říká s pochopením Ofarim. Pak však nastala podivná situace: i když byl ve skutečnosti na řadě on, upřednostňovali jednu osobu za druhou.

„Ptal jsem se: ‚Co se děje? To není v pořádku. Proč jsou všichni upřednostňováni? Zaměstnanec hotelu řekl, že chtěl „vyrovnat“ frontu. „Taky stojím ve frontě,“ pokáral ho Ofarim. „A pak někdo z rohu zakřičel: ‚Dejte pryč hvězdu.‘ A pak hotelový zaměstnanec řekl: ‚Dejte pryč hvězdu‘,“ popisuje hudebník. To zřejmě znamenalo Davidovu hvězdu na Gilově řetízku, kterou Gil nosil celý svůj život. „Pan W., zaměstnanec hotelu řekl, že se můžu přihlásit k pobytu, jen když dám řetízek pryč,“ prozrazuje 39letý muž a má blízko k slzám. Zavrtěl hlavou, podíval se do kamery a řekl: „Opravdu? Německo 2021. To se z minulosti nic nenaučili? Nemám slov! Není to poprvé,“ říká svým fanouškům.

Mluvčí hotelu promluvil a řekl RTL: „Jsme touto zprávou znepokojeni a bereme tuto záležitost velmi vážně. Snažíme se všemi prostředky kontaktovat pana Ofarima, protože naléhavě potřebujeme zjistit, co se zde stalo. Naším cílem je integrovat, respektovat a podporovat všechny naše hosty a zaměstnance bez ohledu na jejich náboženství.“

K tomu jen dodávám, že muslim se nikdy k žádnému jinému náboženství neintegruje. Po nějakou dobu se může přetvařovat, ale to je asi tak všechno. Ovšem i ta přetvářka jednou skončí a pak se budou všichni podporovatelé muslimské invaze hodně divit.

řetízek, kvůli němuž byl zpěvák vyhozen

Federální antidiskriminační agentura je Gilovou zkušeností šokována a hovoří o „nepochopitelném případu antisemitismu“ a porušení obecného zákona o rovném zacházení. Vyjádřila se k tomu i řada německých politiků. Ministr hospodářství Martin Dulig (SPD) napsal na Twitteru: „V Sasku máme ještě hodně práce!“

Zdá se, že hodně práce nemají jen v Sasku, naopak. Sasko, kde ve volbách vyhrála AfD, již nejspíš z onoho multikulturního snu procitá. To snad jen v tomto případě hoteliér jednoduše zaměstnal muslimy, neboť je buď sám sluníčkář, případně tak učinil na základě výhodných pobídek ze strany státu. K podobné příhodě tak mohlo dojít kdekoli v Německu.

Celá země je už natolik islamizována, že otázka dnes není zda, ale kdy bude z Německa chalífát. Přijímáním dalších muslimů, slučováním rodin a vysokou porodností se do takového stavu dostane Germanistán poměrně rychle. A v chalífátu už pro nikoho jiného, než pro muslimy, místo není. To ví ostatně i uvedený zaměstnanec hotelu…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

One thought on “Německo: Zpěvák nebyl vpuštěn do lipského hotelu, protože měl na krku řetízek s Davidovou hvězdou

  1. Ak sa dobre pamätám, Gil Ofarim je bývalý idol nemeckých tínedžeriek /pred vyše 20 rokmi/ a skutočne má židovský pôvod a vyznáva judaizmus.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout