Francie: Při zátahu na muslimské drogové dealery se dostali policisté pod palbu z kalašnikova

Francie: Při zátahu na muslimské drogové dealery se dostali policisté pod palbu z kalašnikova

Opět jde o akci v multikulturním městě Marseille, kde jsou již některé čtvrti pod úplnou nadvládou muslimských gangů, které se živí prodejem drog a zbraní. A samozřejmě je i většina z osazenstva těchto čtvrtí na sociálních dávkách, které jsou jen doplňkem k jejich hlavnímu příjmu z drog.

Pokud už se policisté rozhodnou v těchto čtvrtích zasahovat, pak musí počítat s patřičnou reakcí. Jen málokdy se totiž nechají místní zločinci jen tak zatknout….

Agenti prováděli protidrogovou operaci v citlivé marseilleské čtvrti La Bricarde, když byly kolem 16:00 vypáleny první výstřely.  „Museli si lehnout na zem, aby se vyhnuli kulkám, z nichž několik se zarylo do zdi, o kterou se agenti těsně před výstřely opírali,“ řekl stejný zdroj, podle něhož šlo o jasný záměr střelce nebo střelců skutečně zastřelit policisty. Kulky zřejmě pocházely z kalašnikova a pistole. Několik nábojnic těchto dvou kalibrů bylo rychle nalezeno.

Na podobných potyčkách mezi policií a muslimskými zločinci z již plně ovládnutých ghett můžeme zcela jasně vidět, jak to časem bude vypadat po celé Evropě. Stačí jen počkat, až mohamedáni ovládnou většinu území. A třeba právě ve Francii k tomu mají velmi slušně nakročeno…

Běžný obrázek z Marseille:

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout