Německo: Tunisan ubodal těhotnou ženu

Jde o další z dlouhé řady vražd ze cti, které jsou nedílnou součástí multikulturního obohacování Evropy. V Německu již došla situace tak daleko, že i pro tento druh zločinů je již zřízena zvláštní kategorie, neboť podobných případů – obzvlášť po roce 2015 – velmi rychle přibývá…

Po násilné smrti těhotné ženy a jejího nenarozeného dítěte v Lüneburgu byl na sedmatřicetiletého partnera vydán zatykač. Muž je podezřelý z ubodání své ženy k smrti, jak v sobotu informovala policie. Podle policie byl muž z Tuniska zatčen již v pátek kvůli důkazům na místě činu a okolnostem činu. Podezření z trestného činu bylo následně prokázáno, takže soudce okresního soudu v Solu vydal v sobotu na žádost státního zastupitelství v Lüneburgu zatykač.

Policie neuvedla žádné další podrobnosti o pozadí trestného činu. Podle prvotních informací vyšetřovatelé předpokládali, že šlo o zločin z vášně. Po činu vyšetřovatelé zajistili důkazy a vyslýchali lidi blízké oběti.

Těhotná žena byla v pátek ubodána v bytovém domě v Lüneburgu. Podle policie partner ženy uvedl, že on sám v pátek objevil v bytě 36letou ženu bez života. Poté informoval sousedy, kteří okamžitě zalarmovali policii. Žena, také z Tuniska, utrpěla bodná zranění v ranních hodinách v bytě, kde zemřela. Možnou vražednou zbraň, nůž, zabavili policisté v bytě.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 5]

One thought on “Německo: Tunisan ubodal těhotnou ženu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout