Několik exmuslimů protestovalo proti halekání muezzinů v Kolíně nad Rýnem, byli napadeni muslimy

Několik exmuslimů protestovalo proti halekání muezzinů v Kolíně nad Rýnem, byli napadeni muslimy

Jak již víte, tak v  Kolíně nad Rýnem, kde je zároveň největší evropská mešita (kterou má svojí velikostí předstihnout ta, která se staví ve Štrasburku), mají nyní imámové povoleno každý pátek halekat z mešit. Starostku města nijak nezajímalo, že se většina původních obyvatel staví proti tomuto podlézání muslimům, které jim navíc vychází vstříc již přespříliš. Halekání z mešity je totiž v případě zatím neislamizovaných zemí signálem, že si muslimská komunita zemi přebírá. To ví ostatně i konvertité od islámu, kteří utekli do Evropy právě před islámem a konvertovali proto, že se nadále nechtěli k této nenávistné ideologii hlásit…

Ve skutečnosti chtěli účastníci demonstrace jen v malé skupince protestovat před mešitou, ale nakonec se malý protest změnil v první demonstraci proti plánovaným výzvám muezzinu v Kolíně nad Rýnem svolanou na sociálních sítích. Hlavními protagonisty byli především bývalí muslimové, kteří vyjádřili svou nespokojenost s modelovým projektem.

Žena, která uprchla ze Saúdské Arábie a nyní žije v Kolíně nad Rýnem, prohlásila: „Najednou slyším volání, které mě utlačovalo v mé rodné zemi, v tomto svobodném Německu. Nemyslela jsem si, že je to možné.“

Íránská novinářka Akhtar Impertro-Ghasemi, která žije v Kolíně nad Rýnem, klasifikuje protest v rozhovoru pro EXPRESS.de: „Rozhodnutí rozděluje společnost. Protože slouží islamistům, aby hlásali své poselství.“

Akhtar Impertro- Ghasemi u mikrofonu
Akhtar utekla před islámem a ten se k ní v Německu opět vrací

Mluví o typickém přístupu. „Pocházíme z islámských zemí, a proto velmi dobře víme, jak islamisté postupují. Dělají to krok za krokem a šíří svou agitaci proti sekularismu a demokracii v naší společnosti.“

A dále říká: „Slibují něco a pak to prostě ignorují.“ Tak tomu bylo například v Kolíně nad Rýnem, když nás ujistili, že budou v mešitě kázat pouze v němčině, ale nyní mluví turecky.“ Všichni bývalí muslimové s tím, co řekla, souhlasili.

Imperto-Ghasemi také uvádí, že demonstranti byli o víkendu přímo ohroženi, proto také v pondělí ( 18. října) podají stížnost na policii. „Jsem si jistá, že mi také bude vyhrožováno,“ říká Imperto-Ghazemi.

Na otázku, proč tedy v Kolíně nad Rýnem zvoní také kostelní zvony, novinářka říká: „Kostelní zvony jsou jen zvuk a nelze je srovnávat s voláním muezzinů. Slova, která jsou tam vykřikována, nejsou slučitelná s demokratickou společností.“ Další velká demonstrace před centrální mešitou je plánována na příští dny. Zatím však není jasné, kdy k tomuto protestu dojde.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Několik exmuslimů protestovalo proti halekání muezzinů v Kolíně nad Rýnem, byli napadeni muslimy

  1. Starostkou Kolína nad Rýnom je známa multikultúrna slniečkarka a nepriateľka belochov a kresťanov. Aj vám v súvislosti s dávnejším útokom na ňu napadlo to, čo mňa?

  2. Ex mlslimové moc dobře vědí, jaká nebezpečí is lam představuje, a jejich protest proti muezínu ukazuje, že jde o skutečně nepřijatelný projev nadvlády is lamu nad kafíry. Jenže Němci mají nařízenou „humanitu“ a nesmí se jí protivit, a tak volí i šílenou pro is lamskou starostku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout