Násilí na polských hranicích roste, při útoku džihádistů byli zraněni dva vojáci (video)

Násilí na polských hranicích roste, při útoku džihádistů byli zraněni dva vojáci (video)

Útoky džihádistů na polské hranice nekončí, naopak, muslimští bojovníci jsou stále agresivnější ve snaze dostat se do země zaslíbené, tedy zpravidla do Německa. Ani provizorní ploty na polsko-běloruských hranicích tyto zřejmě zkušené bojovníky nijak neodradí od jejich úmyslu. Ovšem podle EU jde o chudáky, kterým je třeba pomoci.

Zatímco reportéři mainstreamových médií po celé EU se snaží tvrdit, že na bělorusko-polských hranicích jsou samí potřební chudáci, mnohdy ženy a děti, realita je samozřejmě jiná. To zažívají dnes a denně polští vojáci, kteří hlídají na hranicích.

Polská pohraniční stráž informuje na Twitteru: Dva pokusy o násilné přechody přes hranice o víkendu. Agresivní skupiny (asi 60 až 70 lidí) házely kameny a větve na vojáky Pohraniční stráže a WP. Dva vojáci byli hospitalizováni. Oba pokusy o násilnou invazi do Polska byly zmařeny.

Dva polští vojáci byli v neděli večer převezeni do nemocnice v Bialystoku, uvedla mluvčí pohraniční stráže Anna Michalská. Jak vysvětlila, vojáci byli zraněni, když se skupina invazistů poblíž Usnarz Górny pokusila proklouznout přes hranice z Běloruska do Polska.  Cizinci používali hole a házeli kameny na pohraničníky a vojáky polské armády. Jednoho z vojáků zasáhl podle Michalské do obličeje cizinec větví a druhý byl zraněn kamenem.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

One thought on “Násilí na polských hranicích roste, při útoku džihádistů byli zraněni dva vojáci (video)

  1. Ploty nestačí, chce to pořádnou Evropskou zeď (Čínská zeď pomohla) a odhodlání zachránit svůj národ, jeho svobodu, bezpečí a prosperitu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout