Muslim vyzývá své souvěrce k uřezání hlavy Marine le Pen a Zemmourovi (video)

Muslim vyzývá své souvěrce k uřezání hlavy Marine le Pen a Zemmourovi (video)

Video je samozřejmě natočeno v islamizované Francii, kde je již nejméně 150 lokalit pod plnou nadvládou muslimských gangů. Počet území, která muslimové ovládají, každoročně roste stejně, jako rostou počty mešit. Na druhou stranu dochází již denně k útokům na kostely, které jsou zapalovány či vandalizovány.  Stále více Francouzů si začíná uvědomovat, kam je jejich koloniální minulost v kombinaci s politikou vítání, dovedla…

V zájmu muslimů je samozřejmě to, aby volby, které čekají Francii už v dubnu, vyhrál Macron, který jim jde na ruku. I to je důvod, proč jeden z muslimů vyzval k dekapitaci jediných skutečných soupeřů Macrona, tedy Marine le Pen a Zemmoura. K jejich vraždám vyzval v době, kdy si celá Francie připomíná rok od útoku muslima na učitele Patyho, jemuž Čečenec za údajnou urážku lžiproroka Mohameda uřízl hlavu…

 

Na  komentáři k videu výše se uvádí:

Rok po popravě #SamuelPaty koluje na internetu video, ve kterém muž vyhrožuje, že „odřízne hlavy“ Marine Le Penové a Érica Zemmoura „jako v době proroka Mohameda“.
@GDarmanin
Tento islamista musí být zatčen co nejdříve!

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 8 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Muslim vyzývá své souvěrce k uřezání hlavy Marine le Pen a Zemmourovi (video)

  1. Keby nejaký francúzsky vlastenec /nepochybujem,že voľby budú sfalšované v prospech globalistického kandidáta/ žiadal v internetovom videu odrezať hlavu saudskoarabskému veľvyslancovi a pod., myslíte si,že by mu to – na rozdiel od moslimov žiadajúcich vraždenie kdekoho – prešlo?

  2. Tak v zemi plné mlslimů se to dalo očekávat, budou muset žít s ochrankou, jako třeba Wilders, jelikož si nemohou zvolit jinou identitu a uklidit se na nějaké tajné místo. Proto je u nás třeba prevence, nepouštět žádné mlslimy do ČR, i když s našimi vládami těžko.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout