Kanada: Otec 14leté dívky šel do vězení za to, že oslovuje svoji dceru jako dívku a odmítá jí nechat změnit pohlaví

Kanada: Otec 14leté dívky šel do vězení za to, že oslovuje svoji dceru jako dívku a odmítá jí nechat změnit pohlaví

Kanada patří k zemím s nejbrutálnější politikou liberalismu, zejména co se týká propagace LGBTQI a islámu. Nyní je proslulá i jako jeden z největších podporovatelů velmi tvrdých covidových restrikcí. Některé zákony, které jsou v Kanadě uplatňovány v prosazování LGBTQ agendy, lze bez nadsázky označit za nejšílenější v rámci celého západu. Nedávno jste si zde mohli přečíst například o tom, jak jsou v Kanadě běžně umisťováni do ženských věznic devianti, kteří prohlásí, že se cítí být ženami. Tam pak ženy obtěžují či dokonce znásilňují.

Ovšem další zákon, o němž se zmíním nyní, by nás měl obzvláště zajímat. Jde totiž o zákon, kterým by se měly již velmi brzy řídit i státy EU, neboť právě v EU tento zákon prosazují. U nás jej velmi vehementně tlačí Válková, která již bude sice v opozici, nicméně v její snaze ji podporují i Piráti, STAN a polovina ANO i ODS.  Lze tedy předpokládat, že již brzy bude platit i u nás, stejně, jako v dalších zemích EU.

Oč se konkrétně jedná? O to, že si může nechat změnit pohlaví jakékoli dítě od 12 let věku a to i bez souhlasu rodičů. Rodiče pak mají povinnost dítě oslovovat jím zvoleným zájmenem, podle toho, na jaké pohlaví se daný jedinec cítí. Zákon už delší dobu platí v Kanadě a co může způsobit se dozvíte níže…

V Kanadě žije Robert Hoogland, otec nezletilé dívky, která se údajně cítí být chlapcem. Nyní je „vězněm svědomí“ kanadského státu.

Soudce vydal už letos v březnu zatykač na otce poté, co ten nazval své ženské biologické dítě „dcerou“ a odkazoval na ni zájmeny „ona“. Hoogland byl shledán vinen pohrdáním soudem.
Hoogland je otcem 14leté biologické dcery, která se identifikuje jako transgender a dává přednost mužským zájmenům. Hoogland tuto osobu několikrát nazval svou dcerou, i když mu to soud zakázal.
Za opakované oslovování své trans dcery zájmenem „ona“ byl zatčen a uvězněn. Zatykač vydal soudce Tammen 4. března 2021.

Hoogland je proti tomu, aby jeho dítě podstoupilo lékařské zákroky „změny pohlaví“, a tuto opozici opakuje znovu a znovu a doufá, že zachrání své dítě před nevratným poškozením. Kanadský zdravotnický systém, právní systém a matka dítěte pokračují v sociální a lékařské transformaci dítěte.

Když se objevil u rodinného soudu, soudce ho přinutil sedět v kóji vězňů, řekl Hooglandův právník Carey Lind, i když se neprovinil žádným zločinem. Soudce ho nazval „obžalovaným“. Lind požádal o odvolání soudce s tím, že to všechno bylo předpojaté.

Hoogland vyprávěl svůj příběh. Dítě mělo složité problémy, ale soud tvrdil, že jde o genderovou dysforii. Jeho manželství s matkou dítěte bylo rozvedeno. Řekl, že v páté a šesté třídě se jeho dcera dostávala do problémů a poflakovala se s chlapci, proto jí zařídili konzultaci se školním poradcem. V  7. třídě  si všiml, že si ostříhala dlouhé vlasy. Řekl, že se intenzivně zamilovala do dvou mužských učitelů a pokusila se o sebevraždu.

Hoogland zjistil, že ve škole jeho dcera absolvovala vzdělávání v oblasti sexuální a genderové identity, jednalo se o školní předmět zavedený v Britské Kolumbii, což je vlastně propaganda transgender ideologie. Tehdy si dítě začalo říkat jiným jménem. Školní poradce změnil jméno dítěte, aniž by o tom informoval jeho rodiče. Škola provedla „sociální transformaci“ biologicky ženského dítěte z vlastní iniciativy s pomocí genderově-ideologického psychologa Dr. Wallace Wonga.

Když Hoogland doprovázel své dítě na konzultaci s Wongem, psycholog doporučil dítěti, které začíná pubertu, aby bralo testosteron. Wong poslal dítě na endokrinologické oddělení v místní nemocnici. Hoogland mezitím hledal řešení jak dceři navrátit duševní zdraví, aniž by se uchýlila k lékům.
Během prvních návštěv dítěte v nemocnici byl realizován léčebný plán. Dítě a jeho matka – Hooglandova exmanželka – podepsaly souhlasný formulář, který výslovně uvádí, že „léčba“ je experimentální, což znamená, že endokrinologové, kteří ji doporučili, neznali dlouhodobé zdravotní účinky.

Právnička pro genderovou identitu Barbara Findleyová zastupovala dítě u soudu. Soudce Boden rozhodl, že nejlepší zájem dítěte spočívá v ničení jeho dlouhodobého zdraví, aby jeho tělo bylo více podobné mužskému.

Otec řekl: „Jsem tady, jako rodič, sleduji, jak je zničeno naprosto zdravé dítě, a podle soudce Bodena nemohu dělat nic jiného, než stát na vedlejší koleji. Mohu jen souhlasit nebo být uvržen do vězení.“

Boden rozhodl, že souhlas otce je irelevantní. Soudce šel dále a uvedl, že rodiče dívky musí akceptovat genderovou identitu svého dítěte a o dítěti mluvit jako o chlapci. Pokud by tak neučinili, rodiče by byli zapojeni do trestného činu domácího násilí.

Po slyšení Hoogland poskytl rozhovor v němž říká, že lidé nemohou změnit své pohlaví a že megadávky exogenního testosteronu poškodí zdraví jeho dítěte, zranitelné biologické ženy.
Soudce Mazari pak Hooglanda obvinil z domácího násilí s odůvodněním, že odmítl použít mužského zájmena u svého dítěte. Soudce Mazari schválil zatykač na Hooglanda pro případ, že by znovu použil zájmena správného pohlaví, a mluvil by o své dceři.

V roce 2019 Hoogland vyhověl soudnímu příkazu a doufal, že jeho dcera už nebude brát testosteron. Nicméně, v lednu 2020 nejvyšší soud rozhodl, že dítě by mělo i nadále užívat testosteron. Soud také přikázal, že Hoogland musí své ženské biologické dítě oslovovat mužskými zájmeny.

Hoogland řekl: „Vytvořili iluzi a nutí rodiče žít v této iluzi. Co se stane, když bublina praskne a iluze skončí… Nikdy se nebude moci stát dívkou ve zdravém těle, které dosud měla… Tyto děti to nechápou. Copak třináctileté dítě myslí na to, že jednou bude chtít mít rodinu a děti?“ Řekl, naříkající nad ukradenou budoucností svého dítěte.

Hoogland poskytl rozhovory několika kanadským komentátorům. Vysílání bylo potlačeno digitálními platformami a bylo mu vyhrožováno pohrdáním soudním řízením.
„Co bych to byl za otce, kdyby za deset let dcera přišla a zeptala se: ‚Proč jsi neudělal nic, abys tomu zabránil? Nikdo z vás se mě tehdy nezastal.“

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

One thought on “Kanada: Otec 14leté dívky šel do vězení za to, že oslovuje svoji dceru jako dívku a odmítá jí nechat změnit pohlaví

  1. Islamizácia Kanady postupuje tak rýchlo /malajský moslim Trudeau chce v najbližších rokoch doviezť do krajiny doslova stámilióny svojich spoluvercov z celého sveta/, že prinajmenšom v niektorých extrémne multikultúrnych provinciách už o krátky čas bude vládnuť tá najtvrdšia šaría podobne ako v Holandsku či Švédsku. A – samozrejme – úchylnosti podobné tým v článku, teda napr. vymývanie mozgov transsexuálnou propagandou, sa budú trestať smrťou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout