V italském hotelu žil několik let Pákistánec, který je hledaný v jeho rodné zemi za pět vražd

V italském hotelu žil několik let Pákistánec, který je hledaný v jeho rodné zemi za pět vražd

V Itálii, podobně, jako v dalších evropských zemí, rozhodně nedopustí, aby žili nově příchozí džihádisté na ulici. Jak již víte, tak po celé Itálii je ubytováno v hotelech asi 80 tisíc obohacovačů, přičemž mnoho italských rodin či důchodců, žijících pod hranicí chudoby, se stává bezdomovci, ovšem jim – na rozdíl od invazistů – nikdo nepomůže. Naopak, mnohdy jsou vyháněni z obecních či církevních bytů, jen aby bylo dost místa pro hosty z Afriky a zemí Středního a Blízkého východu.

Evropa je také skvělým místem, kam se lze ukrýt,  pokud ze své rodné země utíkáte před zákonem. Násilník, zloděj, drogový dealer či masový vrah – každý má v Evropě šanci a dveře otevřené…

Jeden z těch, kdo jsou již roky ubytovaní v hotelu na náklady italských daňových poplatníků, byl nyní odhalen coby pětinásobný vrah, po němž již 10 let marně pátrají v jeho rodném Pákistánu…

I toto  jsou Pákistánci, které italský stát hostí v hotelech jako „žadatele o azyl“:

Státní policie vypátrala a zatkla v Averse (Caserta) 40letého Pákistánce hledaného více než deset let úřady jeho rodné země, protože byl obviněn z toho, že zastřelil pět lidí. Pákistánské úřady na něj vydaly mezinárodní zatykač za několikanásobnou vraždu.

Čtyřicetiletý muž byl spatřen v hotelu v Averse; policisté místního komisariátu zablokovali únikové cesty nájezdem na místnost, kde pobýval Pákistánec. Muži – jak se ukázalo – se v minulosti podařilo uniknout zatčení tím, že policii nahlásil falešné údaje.

Čtyřicetiletý muž byl převezen do věznice Ariana Irpina (Avellino), kde nyní čeká na vydání do Pákistánu, kde si bude muset odpykat doživotní trest.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 5]

One thought on “V italském hotelu žil několik let Pákistánec, který je hledaný v jeho rodné zemi za pět vražd

  1. A když chce nějaký Ital, např. Salvini zabránit příjezdu různých individuí, tak je souzen, a voliči s tím nic nedělají, je jim to jedno.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout