Gangy „mladíků“ beztrestně terorizují obyvatele francouzského Brestu

Gangy „mladíků“ beztrestně terorizují obyvatele francouzského Brestu

Taharrush je islámský zvyk, při němž houf mužů obklíčí zpravidla nemuslimskou ženu a tu pak sexuálně napadají či přímo hromadně znásilní. Tento zvyk se stále častěji objevuje i v Evropě, příkladem bylo silvestrovské sexuální násilí proti ženám v Německu nebo znásilňování dívek na hudebních festivalech ve Švédsku. K něčemu podobnému nyní dochází po celé Evropě, podle popisu „akcí“ jisté skupiny „mladíků“ (chybí jen dodat slovo „muslimských“), se již nejedna dívka stala objektem této muslimské zábavy i ve francouzském Brestu…

Agresivní gangy „mladých mužů“ terorizují  francouzské ženy a obchodníky v centru Brestu.

Dívky jsou pravidelně terčem skupin sexuálních predátorů v historickém přístavním městě, které se nachází v bretaňském regionu Francie.

Místní říkají, že centrum města se stává „loveckým prostorem“ odpoledne, kdy končí vyučování na školách a agresivní mladí muži se shromažďují v oblasti Rue Jean-Jaurès, oblíbené nákupní ulice.

„Mezi pouličním obtěžováním a fyzickými útoky neváhají napadnout mladé dívky, dotýkat se jejich hrudníku a hýždí. Šokované oběti pravidelně hledají útočiště v okolních podnicích,“ uvádí Ouest France.

Minulý týden se 16letá dívka za bílého dne bránila sexuálnímu útočníkovi. Jedna prodavačka se slzami v očích vylíčila, že musela zasáhnout, když skupina mužů obklíčila mladou dívku poblíž jejího obchodu.

„Stalo se to kolem 16.hodiny. Jeden z útočníků viděl, že se na ně dívám, a tak mi nařídil, abych se divala jinam,“ vysvětlila deníku Le Telegramme. „Vstala jsem a on se ke mně přiřítil. Byli jsme tváří v tvář. Měl výhružně vypoulené oči. Myslela jsem, že přišel můj čas…“

„Za devět let v tomto byznysu jsem to nikdy nezažila. Je mi 40 let. Narodila jsem se v populární čtvrti Brestu. Naučila jsem se respektovat ostatní. Ale to, co dnes zažíváme, je nepředstavitelné, “ říká prodavačka.

Jiní majitelé podniků a pracovníci sdíleli podobné příběhy o nekontrolovatelných sexuálních útocích, loupežích, násilí a výhrůžkách smrtí, ale říkají, že policie je ochromena a nekoná.

„Pouliční obtěžování je každodenní,“ řekl jiný místní. „Jednoho dne je to teenager, kterému ukradli tašku. Druhý den zaměstnanec firmy, kterému plivnou do tváře nebo kterému ukazují znamení podřezávaného krku. Chodíme do práce se staženým žaludkem.“

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

One thought on “Gangy „mladíků“ beztrestně terorizují obyvatele francouzského Brestu

  1. To je účel mlslimů, ovládnout veřejný prostor. Asi si ti Francouzi neprostudovali zvyky imigrantů, které zvali, předem, jinak by je asi nezvali, možná …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout