Francie: Za pokřiku „Allahu akbar!“ napadl muslim nožem policisty, ti ho zastřelili (video)

Francie: Za pokřiku „Allahu akbar!“ napadl muslim nožem policisty, ti ho zastřelili (video)

Tento případ nemá nic společného s případem, o němž jste si zde mohli přečíst už včera, kdy muž z Bangladéše napadl policisty se dvěma noži. V předchozím případě totiž džihádista přežil, ne tak bosenský muslim, který zaútočil na francouzské policisty včera. Na videu můžete vidět místo činu záhy po eliminaci útočníka:

K události došlo v rue Charles de Gaulle. Muž ozbrojený nožem vyhrožoval policii v pátek večer ve městě Colombes v Hauts-de-Seine.

Muž zakřičel „Alláhu Akbar“ a hodil na policisty láhev a poté na ně vytáhl nůž, řekly policejní zdroje. Policie pak použila svou zbraň. Podezřelý byl střelen do pánve. Později v důsledku poranění zemřel.

„To, že křičel Alláhu Akbar, v žádném případě nenasvědčuje jeho radikalizaci. Není tím vůbec znám, dosud měl na svědomí jen drobné delikty,“ řekl zdroj blízký případu. Tento 31letý muž srbského původu (tedy zřejmě původem z Bosny nebo Kosova) žil v Aulnay-sous-Bois (Seine-Saint-Denis) a údajně pracoval jako instalatér.

Státní zastupitelství v Nanterre pověřilo vyšetřováním odborovou službu justiční policie. Zatím není jisté, zda šlo o terorismus. Muž narozený v roce 1990 byl policii znám z dopravních, celních a drogových přestupků, uvedl policejní zdroj.

Útočník na následky zranění zemřel v pátek krátce před 20. hodinou. Podle zdroje blízkého vyšetřování byl policii znám, ale zpravodajským službám ne.

Tolik tedy informace k případu. Sami vidíte, že je zde hned zpočátku snaha zamést pod koberec islámský motiv a to přesto, že jde o muslima, který útočil na policisty s pokřikem, který doprovází takřka každý útok islámského fanatika. Pachatel je mrtvý, takže případ bude nakonec odložen, neboť není koho soudit. nicméně pokud by přežil, nakonec by zřejmě vše směřovalo k psychiatrické diagnóze.

Nakonec je pravděpodobné, že přece jen proběhne v tomto případě soud a to s policistou, který střílel. Tam by se dal očekávat i poměrně přísný trest, včetně ztráty zaměstnání….

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Francie: Za pokřiku „Allahu akbar!“ napadl muslim nožem policisty, ti ho zastřelili (video)

  1. Dle Francouzského mluvčího Al ah nemá nic společného s is lamem. Proč tito lidé dělají ze sebe takové hlupáky je nepochopitelné, i když to mají politiky přikázané. Jinak sice policista konal svou povinnost, ovšem taková postupná eliminace džádistů Francii nezachrání.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout