Francie: Poslední průzkumy ukazují, že Zemmour již v klání o prezidentský post předstihl Marine le Pen

Francie: Poslední průzkumy ukazují, že Zemmour již v klání o prezidentský post předstihl Marine le Pen

Jak již pravidelní čtenáři ví, tak do francouzských voleb vstoupil dlouholetý bojovník proti islámu Eric Zemmour. Nedávné průzkumy ukazovaly, že ihned posvém vstupu na volební kolbiště doslova vysál polovinu voličů Marine le Pen, neboť stále více Francouzů si žádá radikální řešení problému islamizace země.

Poslední průzkumy pak ukázaly, že pokud by byly volby nyní, ve finále by proti Macronovi nestanula Marine le Pen, ale právě Eric Zemmour. Muslimové jsou zděšeni, stejně tak různé promigrační neziskovky a všichni další vítači nejen ve Francii. Dokonce i v EU si jsou vědomi, že vstup Zemmoura do Elisejského paláce by znamenal jistý FREXIT…

poslední průzkum nahrává Zemmourovi, toho by ve finále volili i voliči Marine le Pen (a naopak)

Marine Le Pen možná nebude vyzyvatelkou Emmanuela Macrona ve francouzských prezidentských volbách v roce 2022, protože ji v průzkumech poprvé předstihl jiný kandidát – Éric Zemmour, který je jejím soupeřem na pravici a jemuž vyslovil podporu i otec Marine,  Jean-Marie Le Pen.
Podle průzkumu Harris Interactive pro časopis Challenges by Zemmour získal 17 až 18% proti Marine Le Penové, která má v současné době 15 až 16%. Bylo by tedy na Zemmoourovi, aby vyhrál duel s Macronem, který je momentálně na 24-27%. Pro Marine Le Penovou jsou tato čísla hořkou porážkou: stejný statistický institut jí v červnu dal 28-29%. Zemmour však v té době ještě nebyl ve hře: novinář narozený v Alžírsku oznámil svou prezidentskou kandidaturu teprve v září a okamžitě vysál voliče Marine le Pen.

Zemmour je jediný, kdo mluví o etnické výměně. A  je jediný, kdo mluví o hrozbě afro-islámských hord pro bílou Francii…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

One thought on “Francie: Poslední průzkumy ukazují, že Zemmour již v klání o prezidentský post předstihl Marine le Pen

  1. Lepenka anebo Zemmour, Frantíci to mají spočítané. Myslím si, že jenom málo francouzských rodin nemá nějakou vazbu na arabské dobyvatele. A nepřejí si občansko/ náboženskou válku.
    Svou chamtivostí se do téhle situace přivedli sami, arabský otrok je dobrý sluha, ale zlý pán.
    Kdysi si směle připojili Alžír k Francii, teďka si Arabové směle přípojej Francii k Arábii. Holt každý chvilku tahá pilku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout