EU de facto potvrdila, že jednotlivé členské státy už nemají žádnou svoji suverenitu

EU de facto potvrdila, že jednotlivé členské státy už nemají žádnou svoji suverenitu

Nejspíš už víte o včerejším rozhodnutí polského ústavního soudu, který potvrdil,  že některé zákony EU jsou v rozporu s polskou ústavou. EU však tvrdí opak, neboť už podle Lisabonské smlouvy jsou všechny zákony, které jsou v EU přijaty, nadřazeny těm národním, dokonce i ústavě.

Evropská komise v prohlášení po rozhodnutí soudu uvedla, že má ohledně rozhodnutí vážné obavy, a trvala na tom, že právo EU má přednost před vnitrostátním právem, včetně ústavních ustanovení.

Komise dodala, že nebude váhat využít svých pravomocí vyplývajících ze smluv k zajištění jednotného uplatňování a integrity práva Unie.

V tomto má, bohužel, Brusel pravdu. EU byla založena především proto, aby zničila suverenitu evropských států a národů, ale i jednotlivé národní státy. V době, kdy jednotlivé státy do EU vstupovaly, však tyto informace nebyly v kampani před referendy lidem sděleny. Nebo si snad pamatujete na to, že by se v kampani před vstupem do EU dal prostor i těmto informacím, na jejichž základě by zřejmě mnozí z těch, kdo hlasovali pro vstup, hlasovali proti?

Zásadní je, že už sám vstup do EU byl založen na lžích. Kampaň nepřinesla varianty pro a proti, nikdo se nedozvěděl, že EU má sloužit k výměně obyvatel Evropy, likvidaci národů a národních států. Jde skutečně o jakousi 4. říši, tentokrát pod vedením Německa a Francie. Tedy dnes už snad spíš Germanistánu a Frankistánu, neboť v případě těchto zemí není otázkou, zda z nich budou chalífáty, ale kdy k tomu dojde…

Je tedy třeba si uvědomit, že skutečně žádné suverénní země v EU neexistují. Suverenitu už máme jen v několika málo oblastech a i tam se už ztrácí. EU zavádí stále další a další směrnice, zákony a nařízení, které jsou pak společné pro všechny země.

Aktuálně například začala předsedkyně Evropské komise Ursula von der Leyenová připravovat plány na úsilí celého bloku o uznání partnerství osob stejného pohlaví  v jednom členském státě (více jste si k tomuto zákonu mohli přečíst zde) a učinit ze zločinu z nenávisti trestný čin podle práva EU. Tedy to, co současná vláda implementovala do našich zákonů už v roce 2018 coby předsudečnou nenávist, bude nyní společný zákon pro celou EU. Žalovat za předsudečnou nenávist vás tak nyní mohou v jakémkoli jiném státě EU.

V plánu je i společné ministerstvo financí, společné právo, společná azylová a migrační politika, zdravotnictví řízené EU, společné školské zákony a tak by se dalo pokračovat…

Polsko má tedy smůlu. Vlezlo někam, kam lézt nemělo asi tak, jako my ostatní. To si ovšem zatím většina lidí neuvědomuje. Až si to uvědomí, tak bude pozdě. To už zde totiž žádné národní státy nebudou a z původních národů, přečíslených muslimskými invazisty, zůstanou jen trosky…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 9 Průměrně: 4.9]

2 thoughts on “EU de facto potvrdila, že jednotlivé členské státy už nemají žádnou svoji suverenitu

  1. Viete, čo je paradoxné? Že zvrhnutie poľského fašistického , katolícko-fundamentalistického + iredentistického režimu, práve tak ako maďarského a slovinského /poslušných psíkov Kurza a Salviniho chcú globalisti zvrhnúť tiež, ale z celkom iných dôvodov/ by uvítal každý vlastenec z ohrozených krajín východnej Európy! A v tomto prípade výnimočne musí držať palce Sorosovi, EÚ a prípadne aj Američanom, aby v spomínaných krajinách vyprovokovali farebnú revolúciu a dosadili k moci ultraliberálov a nebezpečenstvo autonómie a novodobej Viedenskej arbitráže aspoň znížili, ak sa ho nepodarí zlikvidovať. Možno si poviete, že som sa zbláznil , keď týmito výrokmi podporujem liberálny teror a prevrat na Slovensku vo februári 2018 ,ako aj súčasné šialenstvo Matovičovej mafie. Nie. Som voličom ĽSNS a k puču pred tri a pol rokom som ostal chladný. Orbána, Morawieckeho, Janšu treba – napriek oddanosti EÚ , NATO, USA, Izraelu a samozrejme Kosovu a Turecku – zbaviť nikým a ničím neobmedzenej moci /politickej aj nad médiami/ jednoducho preto,že pre Slovensko, Rumunsko, Srbsko, Ukrajinu, Bielorusko, kaliningradskú exklávu predstavujú smrteľné nebezpečenstvo a nikdy sa nevzdali myšlienky posunúť povojnové hranice a pre túto revíziu získať súhlas Bruselu a Moskvy. Napríklad Orbán – popri masovej podpore podnikateľov,škôl, škôlok, športových klubov, kostolov – najnovšie chce kúpiť čo najviac pôdy v krajinách s maďarskými menšinami a tak uľahčiť okupáciu nielen južného Slovenska. Rovnako uvažuje Morawiecki, ktorý by si tiež rád ukrojil napríklad aj z Česka a sníva o spoločnej hranici s Maďarskom. A Janša si brúsi zuby na susedov takisto, hlavne Rakúsko. Prvé protesty už prebiehajú a nepochybujem ,že sa budú stupňovať.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout