Belgie: Invazisté při sérii vloupaček okradli také muže, který pomáhal při ničivých povodních

Hyenismus, při němž se mnozí invazisté neštítili vykrádat záplavami poničené objekty, se při letošních ničivých povodních projevil jak v Německu, tak v Belgii. Asi nikoho neudivilo, že v řadách přistižených zlodějů dominovaly jisté menšiny, které jsou běžně všude v EU nadmíru protěžované.  Za podobný druh krádeží by běžně měly platit mnohem přísnější tresty, než za běžné vloupačky, ovšem zdá se, že tomu tak není. Směšné tresty jen motivují další podobné „mrchožrouty“ k tomu, že se příště nebudou ostýchat jednat stejně.

Mohamed, 35, Abdaziz, 19, Trabelsi, 27, a Ali, 29, dostali tresty až jeden měsíc vězení před trestním soudem v Lutychu za spáchání série loupeží, z nichž jedna je obzvláště šokující. Dva z nich ukradli nářadí muži, který zaparkoval své vozidlo, aby pomohl obětem strašlivých povodní, které oblast zasáhly v červenci. Obžalovaní byli také stíháni za sérii krádeží spáchaných jak na úkor jednotlivců, tak obchodů.

Udělali si z krádeží svoji každodenní obživu. Byli proto stíháni za nejméně osm krádeží a pokusů o loupež, které spáchali mezi březnem a srpnem loňského roku. Většina obžalovaných se na belgickém území nachází nelegálně, s výjimkou Mohameda, který doufá, že bude moci těžit z legalizace své státní příslušnosti tím, že zahájil kroky k tomu, aby se stal Belgičanem. „Musím si vzít inzulín a nemám peníze na to, abych ho zaplatil,“ řekl obžalovaný při svém prvním soudním jednání. „Taky jsem potřeboval jídlo.“ Prohlášení nezní příliš věrohodně, protože při krádežích se muž soustředil na zcela jiné předměty, nikdy nekradl jídlo….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

One thought on “Belgie: Invazisté při sérii vloupaček okradli také muže, který pomáhal při ničivých povodních

  1. Premiér susedného neomarxizmom zdevastovaného Holandska podľa Noviniek pripustil,že v budúcnosti bude môcť aj člen kráľovskej rodiny uzavrieť homosexuálny „sobáš“: Vzhľadom na rýchlu islamizáciu /nielen/ tejto krajiny je isté, že k niečomu takému nikdy nedôjde…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout