Už v roce 2015 hovořil Klaus Schwab o technologii měnící DNA, která z nás dělá jinou osobu (video)

Už v roce 2015 hovořil Klaus Schwab o technologii měnící DNA, která z nás dělá jinou osobu (video)

Klaus Schwab se svým Světovým ekonomickým fórem (WEF) je jakýmsi „mluvčím“ světovládných elit. Mnohé plány vyjádřil svojí knihou, ale také na různých videích WEF,  z nichž nejznámější je to, kde se hovoří o světě v roce 2030, kdy nebude nikdo nic vlastnit, ale všichni budou šťastní.

Ovšem nejde zdaleka o jedinou předpověď toho, co v duchu Agendy 2030 davoské fórum připravuje. Občas se ukáže, že mnohé z toho, co se děje, bylo naplánováno už dávno dopředu a loutky ve vládách jen jedou podle předem daných instrukcí.  Postupně tak vychází najevo, že delší dobu dochází ke spolupráci Klause Schwaba a WEF s vládními politiky, což si ještě dokážeme i v některém dalším článku.

Kdo zná plány WEF, ten ví, že svět podle globalistů by měl být nejen takový, že obyčejný občan v něm nebude nic vlastnit, ale bude také 24 hodin denně sledován a plně ovládán. Otázka totiž zní: „Jak by chtěli zajistit, že běžný člověk nebude nic vlastnit a přesto bude šťastný?“ Vždyť nyní je pro většinu lidí takový svět nepředstavitelný. Ale co kdyby bylo možné přetvořit člověka podle představ „světovládců?“

Strůjce zlověstného „Velkého resetu“ a současné pandemie covidu Klaus Schwab, poskytl v roce 2015 výmluvný rozhovor o svých dystopických vizích budoucnosti (a o představách elit, které stojí za ním). Schwab v tomto videu vysvětluje, jak  „čtvrtá průmyslová revoluce“ změní a promění lidi.

Lidská bytost blízké budoucnosti bude uměle změněna takzvaným genetickým inženýrstvím (forma manipulace s DNA). V tomto procesu se prakticky člověk „odlidšťuje, tedy mění svou povahu, podobně jako to mají transhumanisté v úmyslu udělat se svou vizí slučování lidí a umělé inteligence (AI).

Schwab prakticky odmítá obavy moderátora, že by to mělo z etického hlediska obrovské důsledky, když poukazuje na to, že on a jeho Světové ekonomické fórum jsou zde, aby našli způsoby, jak pro to vytvořit právní rámec.

Byla tato prohlášení již tajným oznámením pro vakcíny mRNA, které se nyní používají po celém světě  s masivními vedlejšími účinky a nepředvídanými dlouhodobými důsledky?

Nedávno Schwab zveřejnil více než podivné video, ve kterém mluvil o nebezpečí budoucí kybernetické pandemie. V něm uvedl srovnání mezi „nezbytností“ vakcíny proti covidu a kybernetickými útoky na internetu. I proti kybernetickým útokům je podle Schwaba třeba „imunizovat“….

Víme-li, že podobní šílenci mají prakticky neomezený vliv na vlády, je už nyní jasné, že jejich plány se budou postupně naplňovat, vždyť mnohé se realizuje již nyní. A rok 2030, který má být v mnohém rokem cílovým, není daleko…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 4.8]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout