Univerzita v USA: Bílí studenti byli vyhozeni z multikulturních prostor školy aktivistkami BLM (video)

Univerzita v USA: Bílí studenti byli vyhozeni z multikulturních prostor školy aktivistkami BLM (video)

Multikulturalismus a s ním související protibělošský rasismus je dnes prosazován ve všech západních zemích, ovšem USA je v tomto ohledu do značné míry napřed. Univerzity v rámci podpory multikulturalismu již zcela ustoupily od jakýchkoli znalostních požadavků na studenty, mnohem důležitějším kritériem je barva kůže. Tedy pokud jste běloch a máte velmi dobré znalosti, máte mnohem menší šanci na přijetí na univerzitu než téměř negramotný černoch…

Jak jste si zde mohli přečíst už dřív, mnohde při přijímání na školy dokonce nepožadují ani základní znalost čtení, psaní a počítání. Ideologie tak v kritériích přijímání na školy jednoznačně předčí znalosti. Jaká pak zřejmě bude „kvalita“ absolventů si lze lehce domyslet…

Dva bílí studenti Arizonské státní univerzity byli nuceni opustit „multikulturní učební prostor“ poté, co dvě aktivistky BLM zpochybnily nálepky „Police Lives Matter“ na jejich noteboocích.

Incident, který se odehrál ve čtvrtek v univerzitním kampusu ve Phoenixu, zaznamenal jeden z aktivistů BLM, než byl sdílen na jejich stránce na Instagramu.

Sekvence začíná tím, že bílí studenti sedí u stolu a studují, než se k nim přiblíží dvě aktivistky, které prohlašují: „To je urážlivé. Na policejních životech záleží? Tohle je náš prostor. Znepříjemňuješ tenhle prostor.“

Dvě aktivistky BLM říkají bílým studentům, že musí odejít, a říkají: „Jste bílí. Chápete, co znamená multikulturní prostor? To znamená, že nejste středem světa.“

„Běloši nemají kulturu?“ ptá se pak jeden z bílých studentů.

Bílí lidé nemají kulturu! Myslíš, že bělost je kultura? Toto je násilí, které ASU [Arizonská státní univerzita] páchá, a to je typ lidí, které chrání,“ řekla jedna z aktivistek.

Stále křičí: „Tento bílý muž si myslí, že může zabírat náš prostor… Myslí si, že jim to projde! Je to jediné místo v kampusu, kde nejsi středem světa a pořád se snažíš být středem světa coby bílý muž!“

Nejsem rasista, jen studuji,“ odpovídá jeden ze studentů. „Platím stejné školné jako ty. Pracuji 60 hodin týdně, abych měl na školu, protože mi rodiče nedají peníze!“ Aktivistky nadále protestují proti nálepce Police Lives Matter a tvrdí, že je „spojena s bílými nacionalisty“.

Tito lidé zabíjejí lidi, jako jsem já, takže propagujete naše vrahy,“ odpovídá druhá aktivistka. Bílí studenti jsou pak obhajováni asijským kolegou, ale konfrontace pokračuje.

Oba běloši nakonec opustí „multikulturní učební prostor“ a jdou si stěžovat děkanovi. ASU na video veřejně nereagovala. Aktivistka byla po sdílení videa trollována na svém instagramovém účtu.

Delší verzi výše uvedeného videa si můžete prohlédnout zde:

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 11 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Univerzita v USA: Bílí studenti byli vyhozeni z multikulturních prostor školy aktivistkami BLM (video)

  1. Trochu mimo témy: Neobmedzený príval Afgancov a iných moslimov /nehovoriac o migrantoch z Latinskej Ameriky/ iba zrýchli islamizáciu /prinajmenšom niektorých/ štátov USA. A samozrejme prepad počtu belochov do menšiny. O niektorých provinciách Kanady, Austrálii, Novom Zélande nemá zmysel sa ani zmieňovať.

  2. Začíná to na Universitách a bude to pokračovat všude, kdy podobně budou mlslimové vytlačovat domorodé Evropany s tím, že Evropa již jim nepatří, že to není náš prostor, ale Al ahův.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout