Mladá Francouzka byla napadena, brutálně zbita a okradena třemi údajnými „sirotky bez doprovodu“

Mladá Francouzka byla napadena, brutálně zbita a okradena třemi údajnými „sirotky bez doprovodu“

Jak již dávno všichni víme (tedy všichni mimo Šojdrové a Pirátů), tak údajní „sirotci bez doprovodu“ jsou vesměs dospělí mladí muži mezi 20 – 35 lety, vydávající se za 14 – 17leté. Ovšem v momentě, kdy takový „sirotek“ prohlásí, že je nezletilý, automaticky získává mnohá privilegia, včetně azylu. Má také nárok na lepší ubytování a dostává vyšší dávky, než dospělý žadatel o azyl. Jen málokdy dojde na zjišťování skutečného věku, to by pak totiž byl rasismus. Asi nejhorší situace je ve Francii, kde jsou plné ulice tlup těchto „sirotků“. Tyto organizované bandy pak loupí, kradou a znásilňují, ale velmi často také prodávají drogy.  A například v Paříži patří ke zdaleka nejčastějším pachatelům trestných činů…

20letá žena se stala obětí násilného útoku v centru Toulouse (Haute-Garonne) v noci z neděle na pondělí. Byla také vystavena pokusu o znásilnění. Tři podezřelí, kteří tvrdili, že jsou nezletilí a bezdomovci, byli zatčeni a vzati do vazby.

Policii  se podařilo rychle zatknout tři údajné pachatele tohoto činu. 20letá žena šla v rue Peyrolière, poblíž Pont-Neuf v Toulouse, když jí zkřížili cestu  tři útočníci. Ti jí zabránili v odchodu a násilně ji napadli.

Tři útočníci se jí pokusili ukrást kabelku, ale mladá žena se bránila. Pak byla brutálně shozena na zem a zbita. Jeden z útočníků se ji pak údajně pokusil znásilnit, ale neuspěl. Trojice nakonec utekla s taškou  oběti. Ta byla v šoku a zraněna převezena do nemocnice.

Krátce poté byl vyhlášen poplach  a policie začala po pachatelích pátrat. Byli nalezeni poblíž Place du Président Thomas-Wilson, poté byli zatčeni a vzati do vazby. Policie u nich objevila telefon a bankovní kartu mladé ženy. Byl jim také zabaven slzný plyn.

Tři obžalovaní tvrdí, že jsou  nezletilé osoby bez doprovodu alžírské národnosti. Jejich totožnost budou muset vyšetřovatelé ověřit, stejně jako jejich věk. Také musí zjistit, zda nepřepadli i jiné oběti.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Mladá Francouzka byla napadena, brutálně zbita a okradena třemi údajnými „sirotky bez doprovodu“

  1. To ma skutočne tak vytáča, že pokiaľ nezačnú úrady adekvátne konať, mali by policajti tých spratkov „nechať zmiznúť“ .. chýbať určite nikomu nebudú, práve naopak – odlahčia spoločnosť od problémov..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout