Londýn: Afričanovi usekli ruku jeho vlastní mačetou (video)

Londýn: Afričanovi usekli ruku jeho vlastní mačetou (video)

Videí podobných mačetových potyček jste zde mohli vidět již několik. Tentokrát však jeden z Afričanů přišel o ruku , která mu byla useknuta v zápěstí jeho vlastní mačetou, s níž už nějakou dobu obtěžoval obyvatele oblasti. Někdo tak zřejmě vzal spravedlnost do vlastních rukou…

19letý chlapec byl nalezen s těžkými zraněními na Golding Street v oblasti Whitechapel, uvedla metropolitní policie. Strážníci byli přivoláni do obytné čtvrti ve čtvrti Tower Hamlets v neděli kolem 17. hodiny.

Na záběrech zveřejněných na sociálních sítích sedí muž na chodníku a drží na ruce utěrku, zatímco je obklopen krví.

Byl převezen na hlavní traumatologické oddělení v nemocnici kvůli zranění, které policie popsala jako vážné zranění ruky nožem. Jeho stav nebyl hodnocen jako život ohrožující, ale pravděpodobně změní jeho život.

 

Druhý muž ve věku kolem dvaceti let byl nalezen v nedaleké ulici s bodným zraněním. Byl převezen do nemocnice, než byl zatčen a vzat do vazby – uvedla metropolitní policie.

Policie zahájila vyšetřování oddělených záběrů z palubní kamery vozidla, které ukazují část incidentu.

Metropolitní policie v prohlášení uvedla: „Jsme si vědomi videa na sociálních sítích, které ukazuje viditelně zraněného muže na ulici v Tower Hamlets. Zdá se, že první polovina videa byla natočena po incidentu v Golding Street, E1, který je vyšetřován.“

Místní radní uvedl, že skupina mladých mužů vyzbrojených mačetami se opakovaně zaměřila na nevinné lidi v této oblasti. Radní podle zprávy dodal: „Obyvatelé se rozhodli vzít věci do vlastních rukou. Útočníkovi tak usekli ruku jeho vlastní mačetou a zranili i jeho kumpána.

Měla by to být také lekce pro lidi, kteří nosí mačety a nože: vaše zbraň může být snadno namířena proti vám.“

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 4.8]

One thought on “Londýn: Afričanovi usekli ruku jeho vlastní mačetou (video)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout