Itálie: Afričan sexuálně obtěžovat 9letou dívku, jejího strýce pořezal rozbitou lahví

K dalšímu sexuálnímu útoku došlo opět v multikulturním Miláně. Toto město je pro původní obyvatele stále nebezpečnější, některé čtvrti již plně ovládli invazisté. Bude útočník tak, jako vždy,  brzy po zadržení propuštěn? Ostatně, už 20 let dostává tento agresivní Afričan opakovaně příkazy k deportaci, které soustavně ignoruje, přesto si dál žije v Itálii.

Italská policie zadržela 45letého Afričana poté, co se pokusil sexuálně obtěžovat devítiletou dívku a napadl jejího strýce rozbitou lahví.

Pětačtyřicetiletý muž přistoupil k dítěti v parku v Miláně a údajně jí řekl: „Dej mi pusu, dej mi pusu.“  Muž, ilegál z Pobřeží slonoviny, který dostal několik deportačních příkazů, pak začal být vůči mladé dívce agresivnější.

Dívka utekla  k matce a strýci, přičemž strýc se střetl s Afričanem a řekl mu, aby nechal jeho neteř na pokoji. Černoch pak vzal skleněnou láhev od piva z nedalekého koše, rozbil ji o zem a vyhrožoval lidem kolem sebe.

Afričan pak napadl 30letého strýce, rozřízl mu biceps a přeťal tepnu. Ženě se podařilo zastavit krvácení roztrhaným tričkem, dokud nepřijela sanitka, která odvezla oběť do nemocnice, kde byl muž ošetřen.

Policejní důstojníci vzali vetřelce do vazby a kontroly odhalily, že byl v Miláně asi 20 let, měl rozsáhlý trestní rejstřík – včetně zločinů proti majetku, násilí a kladení odporu při zatýkání – a měl několik deportačních příkazů.

Podle zprávy z roku 2020, kterou zveřejnila italská statistická agentura ISTAT, je přibližně polovina násilných sexuálních útoků v Itálii páchána cizinci, přičemž největší podíl podezřelých tvoří osoby ze zemí mimo Evropskou unii. Podle zprávy tvoří velkou část podezřelých ze zemí mimo EU občané Maroka a Nigérie.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Itálie: Afričan sexuálně obtěžovat 9letou dívku, jejího strýce pořezal rozbitou lahví

  1. Pokiaľ je zubatý, mal by biť ticho…a čo sa týka justície.. nielen IT FR SWE – tieto prípady úrady nezvládajú – skutočne musí prejsť moc rozsudku na obyčajných ľudí.. lebo len tí hore chcú prílev problému, ktorí nedokážu riešiť…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout