Francie: Muslimský gang zaútočil na policisty, kteří přijeli zatknout zločince – 3 policisté zraněni

Francie: Muslimský gang zaútočil na policisty, kteří přijeli zatknout zločince – 3 policisté zraněni

Být ve Francii (či třeba v Itálii) policistou není jednoduché. Většinou se v těchto zemích policista nemůže aktivně bránit, což vede stále častěji k mnohdy i těžkým zraněním. Ve Francii gangy často policisty záměrně vylákají na odlehlé místo, kde je poté napadnou. Policisté, kteří se pak vydají do některého ghetta zatýkat zločince, musí očekávat tvrdý odpor nejen zatýkaného, ale i jeho kumpánů…

Několik policistů bylo zraněno během přepadení, které se odehrálo v sobotu kolem 22:30 před policejním okrskem v Saint-Fons, lyonské čtvrti v blízkosti metra.

Incident začal, když skupina podezřelých poničila hlídkové auto zaparkované před policejní budovou.

Národní policie rychle dorazila na místo a zatkla jednoho z údajných pachatelů, který začal křičet. Poté byli obklopeni asi dvaceti osobami, které je napadly, zejména tím, že po nich  házely rachejtle.

Strážníci nasadili slzný plyn, aby rozehnali dav a zatkli dva muže a také 14letého chlapce, jehož matka ho později v noci vyzvedla na stanici.

Při střelbě byli zraněni tři policisté. Původnímu podezřelému, který byl spoután, se údajně i přesto podařilo z místa činu uprchnout.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 5]

One thought on “Francie: Muslimský gang zaútočil na policisty, kteří přijeli zatknout zločince – 3 policisté zraněni

  1. Tak si ti exotičtí Francouzi a přivandrovalci dělají z policie legraci, a navíc dávají najevo, že ve Francii vládne již někdo jiný, než váda.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout